Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 26 éves lány vagyok,167cm...

26 éves lány vagyok,167cm magas és 63 kiló! Le szeretnék fogyni 56 kilóra! Mit tegyek? Milyen fogyókúrás gyógyszert javasoltok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Én magam Norbi Update-tel fogytam le, lelkiismeretes mozgás mellett. Nem kell komolyan venni a marha drága saját márkás kajáikat. A Titok és a Második titok című könyveiben tök olcsó és elérhető kajákkal meg tudod valósítani. Nekem öt hónap altt ment le, egészségesen, és úgy is maradt.

A tablettákat nem szedném, mert az nem tartható egy életen át. Ja, és Rubint Rékát felejtsd el. A diétáját és az edzésprogramjait is. Rémesek.

2011. jan. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
18%

Kevesebbet egyél,és egészségesen,6 óra után ne egyél.

Vagy 90 naposat ajánlom nézz utána.

2011. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szia!

Nem kell Update, csak mozogj rendesen(napi másfél két óra sport), ne feledkezz meg nyújtani sem és étkezz egészségesen. Reggeli, tízórai,ebéd,uzsi,vacsi(az uccsó kis mértékű legyen) Ne egyél nasit és csak vizet igyál!

Sportnak ajánlom: egy óra futás és egy óra torna.

Sok sikert :)

2011. jan. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még pont jó ez a súly a magasságodhoz.
2011. jan. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
aki 17:01 perckor irt annak üzenem,hogy köszi szépen aranyos vagy!
2011. jan. 31. 17:35
 6/8 Gyakor ***** válasza:
Nehogy betartsd ezt az elhíresült marhaságot, miszerint 5 vagy 6 óra után nem eszünk!! Ja, és ne az itteni fogyókúrás témakörből szemezgess, mert többet ártasz vele magadnak, mint használsz a nők lapja és hasonlók sem sokkal jobbak. Ami neked kell az diéta(nem koplalás!!) és mozgás. Ennyi, nincs titok. www.bodysport.hu/dieta oldalon találsz értelmes rovatokat.
2011. jan. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gyakor ***** válasza:
Ja még valami; ne is érdekeljen mi az a 90 napos diéta. Úgy sz.r ahogy van. Elég ha ennyit tudsz róla.
2011. jan. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia! Szeretném megosztani veled a gondolataimat, mivel én is hasonló cipőben járok, csak én 25 éves vagyok, 170 cm és 64 kg. :) Én 55 kg-ra szeretnék fogyni. + még nekem egy kis narancsbőröm is van, amit szeretnék eltüntetni. (De úgy gondolom, hogy ez a mozgással sikerülhet).

Eddig nekem egy picit sikerült fogynom csak. (de ez azért jó, mert mások vették észre, nem én). Egyenlőre erősíteni szoktam és szobabiciklizni. Ez nálam úgy néz ki, hogy kitűztem célnak, hogy naponta megcsinálok 10 fekvőtámaszt, 30 felülést és 30 guggolást. Ezt persze kedvem szerint ki szoktam egészíteni egyéb gyakorlatokkal. Viszont ettől még nem fogsz lefogyni. Ez inkább csak olyan rászoktatásnak jó. Nálam azért probléma volt, főleg az elején, hogy nem volt kedvem tornázni. A lényeg az, hogy rendszeresen kell csinálni. Ja és persze sajnos sokáig. :( Én már nem tudom mióta csinálom ezt, talán 1-2 hónapja. Ráadásul nem is túl rendszeresen, mert azért van, hogy kihagyok 1-1 napot. Ezen felül néha szobabiciklizni is szoktam 30-50 percet. De az is olyan össze-vissza. Persze erre egy profi biztos azt mondaná, hogy ez így nem jó, de nekem az az elvem, hogy még mindig jobb, ha keveset csinálok, mintha semennyit sem csinálnék. Azért úgy érzem, az erőnlétem jobb lett.

Az étkezési szokásaimon is csak annyit változtattam, hogy próbálok kevesebbet enni. Főleg vacsorára.

Neked azt javaslom, hogy te is próbálj meg naponta valami kisebb mozgást beiktatni, aztán jöhet egyre több. Meg később már jobban is fogod igényelni.

Nálam szerintem az a probléma, hogy ennél kicsit többet kéne mozogni. A futás a legeredményesebb, az biztos. Heti 3 alkalom tuti meghozza az eredményt.

Én mindig arra gondolok, hogy gyerekkoromban mennyit mozogtam. Ahhoz képest most tényleg keveset mozgok.


Bocs, ha kicsit hosszú lett.

2012. márc. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!