Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért érzem azt midnig amikor...

Miért érzem azt midnig amikor menstruálok, hogy pisilni kell? Mintha midnig rajtam lenne az inger hogy pisilni kell de elmegyek és nem jön semmi hiába járok félóránként.

Figyelt kérdés
Nem hinném hogy felfázás hiszen nem fázok fel minden mensinél.
ápr. 24. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem tudom. 15 éve ezt érzem minden alkalommal. Biztosan hormonális okai lehetnek.
ápr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Mit használtok, tampon vagy betét? Mert a tampontól is kellhet jobban pisilni, ingerli a húgycsövet
ápr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A még megnagyobbodik és ilyenkor kicsit nyomja a húgy hólyagot. Nálam is így van, menstruáció alatt állandóan pisilni járok, az első egy-két napban.
ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A méh. Bocsánat, elírtam.
ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem függ attól, hogy mit használok. Csak állandóan azt érzem, hogy pisilni kell, de hirtelen azonnal. Még terhesség alatt sem éreztem ilyet.
ápr. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tampon már hogy ingerelné a húgycsövet??? Amikor közelében nincs? Aki ilyet leír, nagyon gyorsan nézze át a női anatómiát, mert láthatólag fogalma sincsen melyik szerv hol és miként helyezkedik el.
ápr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Betétet. És nálam is az első 1-2 napban van ez főleg.
ápr. 25. 20:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Akik szerint a tampon ingereli a húgycsövet, azok ugye tudják, hogy a pisi meg a menzesz nem ugyanonnan jön? :)
ápr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!