Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha nem mindig ugyanan...

Normális ha nem mindig ugyanannyi nap után jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
Van hogy 22, van hogy 24 nap után, de még egyszer sem maradt ki. 16 éves vagyok.
ápr. 25. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
teljesen, bár elég rövid a ciklusod, de az, hogy nem napra pontos, az rendben van
ápr. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Ennél nagyobb eltérések is lehetnek, inkább az a baj, hogy túl rövidek a ciklusok.

Fiatal vagy még, több évig eltarthat, mire beáll pontosabbra.

Esetleg nézz utána az Aviva tornának. Abban van egy konkrét gyakorlat is, ami segít megnyújtani a túl rövid ciklust.

ápr. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy tudtam, hogy 21-35 nap között normális.
ápr. 25. 08:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jól tudod, 21 nap felett normális. Nekem 24-26 napos ciklusaim voltak világéletemben. Egyetlen nőgyógyász furcsállta csak, ő a klimax közeledtének tudta be a rövidülést, de amikor mondtam, hogy mindig ilyen volt, akkor nem firtatta tovább. 49 éves vagyok és még mindig van peteérésem, rendszeres ciklusom ilyen ciklushossz mellett.

Azért azt hozzáteszem, hogy évente egyszer elő szokott fordulni egy 21 napnál rövidebb is, de a nőgyógyászom szerint ez teljesen normális.

ápr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

22 napos ciklus nem rövid. Teljesen élettani.


Nekem 28-29 naposak, néha 23, egyszer volt 21 - persze akkor pont tengerhez mentünk :D

ápr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az elmúlt egy évben egy ciklusom volt 21 napos. Egy pedig 30 napos. Az összes többi 23-28 között mozgott. Ez teljesen normális. És abszolút rendszeresnek mondható.

27N

ápr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!