Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nőknél menstruációkor többet...

Nőknél menstruációkor többet vagy kevesebbet mutat a mérleg? Vagy ugyanannyit mint bármikor máskor?

Figyelt kérdés

Nekem nincs otthon mérlegem, de van egy hely ahová hetente-2 hetente járok, ott szoktam mérni magam.

Ma reggel jöttem, de épp megvan (3. nap), most mutathat többet a mérleg? Vagy ezzel ne számoljak?

Azt olvastam már sokszor ezen az oldalon, hogy akár egyik napról a másikra is "hízhat" az ember akár 2 kilót is. Na nekem ilyen ingadozás nem szokott lenni, én bármikor mérem magam, ugyanannyi vagyok.

Csak most elkezdtem fogyózni, és ezért érdekel ez a mensis dolog.


2021. jan. 25. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Többet.
2021. jan. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Laylah ***** válasza:
92%
Inkább előtte pár nappal és a vérzés első 1-2 napján szokott többet mutatni a vízvisszatartás miatt.
2021. jan. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Én három kilóval is több vagyok a menstruáció kezdete előtt egészen a harmadik napig. De ez mindenkinél más.
2021. jan. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem menstruáció előtt közvetlenül a legtöbb, aztán másfél hét alatt lemegy, aztán olyan másfél héttel a menstruáció előtt megint elkezd felfelé menni. A különbség olyan 2 kiló szokott lenni.
2021. jan. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem többet mutat a mérleg legalább fél, 1 kg-al, meg puffadtabbnak is érzem magam. Vékony vagyok, így nagyon meg is látszik ez rajtam. Aztán kb a 3.napon lemegy.
2021. jan. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Nekem többet, már előtte pár nappal, és az első pár napban. Kb. 2 kilóval szokott több lenni.
2021. jan. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Nekem 2-3kgval többet mutat a mérleg és fel is puffadok.
2021. jan. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig több olyankor,pont két kilóval
2021. jan. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még sose vettem ezt észre, pedig nagyon gyakran mérem magam. Bár nekem menstruációtól függetlenül is gyakran változik a súlyom.
2021. jan. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!