Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a teendő ha nem találom a...

Mi a teendő ha nem találom a tampont?

Figyelt kérdés
ápr. 26. 07:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha benned tűnt el, akkor nőgyógyászati szakrendelés felkeresése javasolt.
ápr. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Boltba lemész és veszel.
ápr. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1

Nem vagyok 18, fogadnak attól még? Eléggé parázok

ápr. 26. 08:00
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Persze 18 alatt is járnak az emberek nőgyógyászhoz, sokan az első menstruációnál elmennek, vagy amikor elkezdenek nemi életet élni. Sőt létezik gyermeknőgyógyászat is. Menj csak nyugodtan senki nem fog kinézni onnan.
ápr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Leguggolsz, tiszta ujjal benyúlsz és nem érzed a tampon végét? Kiszakadt a kihúzószál vagy mi történt? Mióta van bent?


Ha érzed a tampon végét csak nem tudod kihúzni, és már tele van, akkor megpróbálhatod azt, hogy guggoló helyzetben megpróbálod kinyomni (mintha kakilni próbálnál, préselsz) hátha elindul kifel. Ha nem, akkor mielőbb nőgyógyász (de tényleg sürgősen!), nem kell sem időpont, sem beutaló, és nem kell 18 évesnek lenned, mert van egy betegség, a toxikus sokk szindróma, amit pl. sokáig bent hagyott tampon okozhat.

ápr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
SOS menj be az sztk-ba a nőgyógyászatra, mondd, hogy sürgős!!!
ápr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem találod, akkor azt jelenti, kivetted.


Amennyiben ÉRZED, de nem jön ki, úgy nőgyógyász.

ápr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon komolyan. Levagtad a zsinort? Szarazon hasznalod? Nem. Ha megszivja magat es nehez lesz, a gravitacio nem felfele huzna.

Csak soft tamponnal, ami egy vileda szivacs szeru cucc menstruacio alatti szexhez, ott van olyan, hogy alig lehet kibanyaszni.

Isten orizz, ha tenyleg bentmaradna egy napig is, az baj. Meg mehetsz is dokihoz, de hogy tudna eltunni, hogy?

ápr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

8: Juj, én amúgy nagyon jó találmánynak tartom, de tényleg nehéz kiszedni a soft tampont. (Nekem múltkor kb. félig volt megtelve, megfogni nem sikerült, hogy ki tudjam szedni, de többszöri nyomás megtette a hatását, és végül kicsusszant.)

Kérdező, viszont tényleg érdemes lenne tisztázni: mit jelent pontosan, hogy nem találod? Ha nem emlékszel, hogy eltávolítottad-e az előzőt, benyúlsz, és ellenőrzöd! A hüvely nem egy feneketlen kút, ha nem érzel bent semmit, akkor nincs is. Ha nem tudod kivenni, az megint más, de ahogy írtam, érdemes lazítani, és guggolva megpróbálni kinyomni! Ha valóban esetleg nem sikerül, akkor meg doki, és még ma! De nehezen tudom elképzelni, hogy olyan vákuum képződjön, nagyon ritka lehet, hogy valóban ne lehessen otthon kiszedni.

ápr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9

Éreztem, de benyúlva nem találtam, nem tudtam megfogni és kivenni.


Köszönöm mindenkinek, elláttak az sztk-ban. Valóban bent volt, zsinór nélkül valszeg leszakadt.

ápr. 26. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!