Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon milyen fertőzés ?

Vajon milyen fertőzés ?

Figyelt kérdés

Hosszú sztori de hátha valaki tud rá valami választ.Minap gondolkodtam azon 2 éve történt hogy bele keveredtem egy rossz szexkapcsolatba sajnos. Kicsit nehezen emlékszem vissza de kb Jó egy hétre rá együttlét után ki jött egy pattanás szerű a nagyajkamon ami utána elég nagy seb lett meg is nyomkodtam talán azért?!. Ágyéki részen száraz pirosas viszkető kissebb foltok és mell alatt is pár. Mivel volt régen erős ekcémám annak hittem.Kentem neogranormonnal és pár nap alatt elmúlt. Mire nőgyógyászhoz kerültem kb egy hétre semmi sem volt. Direkt rá kérdeztem nem e nemi betegség. Azt mondta az nem múlik el egy hét alatt , ettől meg is nyugodtam akkor. Voltam már minden szűrésen amit Std és komolyabb betegség okozhat. Minden negatív volt de HPV16 pozitív de tudtommal az ilyet nem okoz. Csak szifilisz tesztem nem volt még ,utólag a seb miatt a tünet arra utalhat. Több vérvételem is volt az elmúlt időben minden tökéletes. Ha mégis vérbaj akkor lett volna még tünetem el mulhatott ilyen hamar ? Azóta volt partnerem senki nem mondta hogy észlelt bármit is. A fertőzést meg kapják akkor is ha épp tünet mentes lennék ?

Már 2 év el telt valami csak kéne legyen nagyon rá paráztam . Nyilván ezt a tesztet is megejtem egy hét múlva tudok menni, azért is voltam teszteken eddig ,hogy vigyázzakk magamra de most eléggé rá paráztam.köszönöm ha valaki okosabbat tud mondani.



ápr. 28. 00:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Köszönjük emberséges válaszát remélem ettől majd jól alszol :) te biztos sosem hibáztál életedben
ápr. 28. 01:06
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk az se semmi hogy ennyi bajod van és lefekszel másik emberrel, ez aztán nagyon emberséges!
ápr. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy szükséges neked magyarazkodnom de ez után vettem részt minden teszten mert megijedtem és negatív lett az orvos mondta hogy ne aggodjak senki nem lett megfertőzve :D Nyilván 2 év után rá paráztam mert elég rég volt és feleslegesnek látta tovabb vizsgálni úgyhogy köszi a trollkodást. De inkább legyél te is annyira felnőtt és menj el minden szűrésre mert hpv pl csókkal is terjed remélem elégedett vagy hogy szétbarmoltad a kérdésem.
ápr. 28. 02:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire ráparáztál akkor csináltasd meg a tesztet ami még nem volt hogy megnyugodj. 2 év eltelt már, akármi is volt az magától elmúlhatott már. Én is kaptam el a saját palimtól nyavaját...nem kell ahoz idegennek lennie.
ápr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4es jaja így lesz csak van jo egy hét az időpontig még és utána akartam nézni valaki tud e infót
ápr. 28. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!