Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már többször írtam ki ide kérdést de most megint történt valami. Hajhullás miatt márciusban nőgyógyászatra mentem ahol az orvos azt állapította meg hogy trichomonas fertőzésem van ami felszállt a teljes kismedencére és mindenem gyulladásban van. Baktérium tenyésztés nem történt. Kaptam Klimicin antibiotikumot és Klion D-100 hüvelykúpot. Majd 2 hét múlva visszamentem és csinált az orvos egy rákszűrést aminek most lett meg az eredménye. P1 eredményt kaptam és sem baktériumot sem gyulladást nem találtak. Amikor a kenetvétel történt akkor azt éreztem hogy hatottak a gyógyszerek. De 1 hét múlva a menstruáció után újra elkezdtem viszketni. Az orvos nem hajlandó semmit felírni mert közben vissza kellett jönnöm külföldre. Azt állítja semmi bajom. Úgy fáj a hüvelyem hogy alig bírok ülni. Eddig sűrű fehér,ma pedig sárga folyasom van. A vizelet csíp. Folyamatos vizelési inger van. A hajhullás továbbra is fennt áll. Mi lehet a baj? Már kezdek más egyéb nemibetegségre gondolni. A trichomonas térhetett vissza? De egyáltalán ránézésből hogyan állapítható meg hogy trichomonas volt? El kellene itt mennem orvoshoz? Fáj alul a hasam is. Urológiai probléma nem lehet ez?

ápr. 20. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Külföldön élsz? Ha igen, akkor menj el ott orvoshoz, én ezzel biztos nem várnék.
ápr. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen. Külföldön.
ápr. 21. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!