Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késhet az antibiotikumtól a...

Késhet az antibiotikumtól a menstruációm ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

kicsit hosszú lesz

Előszőr is feb12 jött meg a menstruációm utána rá 27napra máricusban utána 25nap múlva április 2.án ekkor április 7.ig tartott viszont 3.án egy hétig szednem kellett antibiotikumot

Elvileg most tegnap kellett volna megjönnie de nem jött meg ma van a 27 nap

Néha görcsölgetek de ezen kivül semmi más nincs se mell érzékenység se semmi

Mielőtt megjönne azelőtt kb 1héttel 2-3napig szokott olyan lenni hogy mindent is megtudnék enni 0-24be ez most is így volt

A férjemmel óvszerrel szoktunk védekezni és mivel van egy lassan 9hónapos kisfiúnk ezért nem sokszor jut idő a szexre így nem is csináljuk olyan sűrűn viszont április 8.án amikor együtt voltunk és ő “elment” lehúzta az óvszert és úgy jutott időnk és kedvünk hogy tudtuk folytatni viszont az aktus feléig nem húzott újra gumit de nem bennem élvezett el

Tudom tudom felelőtlenség volt hogy hagytam neki hogy csak simán legyünk együtt de csak arra tudok gondolni hogy teherbe eshettem ekkor még igyis hogy nem belém élvezett


Vagy lehetséges hogy a korábbi antibiotikum miatt késik


Általában nem szokott késni max 1-2napot de inkább előbb jön meg,kimaradni még sose maradt ki


Köszönöm ha tudtok segiteni!❤️


Kioktatásra pedig nincs szükségem!



ápr. 28. 13:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem írni hogy foghúzás miatt irták fel az antibiotikumot de előtte be szedtem egy doboz Pandolt(24dbos) és egy doboz 2 szem híjján Algoflex Rapidot ami 30db os…. + 6szem Cataflam dolot ís csak így tudtam túl élni azokat a napokat máskülönben megőrültem volna a fájdalomtól..tudom ez így rengeteg gyógyszer volt
ápr. 28. 14:03
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy érzékeny tesztet. Annál Biztosabb nincs.
ápr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Várok keddig ha akkor se jön meg csinálok
ápr. 28. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!