Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késhet a havim betegség vagy...

Késhet a havim betegség vagy antibiotikum miatt?

Figyelt kérdés

Kb két hete torokgyulladásom van és antibiotikumot szedtem rá, tegnap szedtem be az utolsó szemet.

Már 6 napja késik és nekem napra pontosan megjön kivétel nélkül. Visszanéztem a naptáramban és utoljára két éve volt, hogy egy hetet csúszott.

Párommal aktív nemi életet élünk (heti 4-5 alkalom), gumival védekezünk. Már azon agyalok kilyukadt-e valamelyik gumi.. Nem szoktuk megnézni.

Tavaly is voltam beteg, mégse késett a havim. Tippek? Mennyi az esélye hogy teherbe estem, ha ne adj Isten lyukas volt az egyik gumi?



2022. dec. 18. 02:12
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Igen. A gumi, ha lyukas szétcsattan, vegyél egy tesztet, ha megnyugtatna, ennyi késéssel a legolcsóbb is kimutatja, pár száz Ft.
2022. dec. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hogy érted hogy szétcsattan a gumi? Ha annyira elszakadt volna azt persze észre vettük volna. Olyan is előfordulhat hogy egy kis apró pontban lyukas?

Tudom, sokszor vettem már tesztet, de most egyelőre nem szeretnék még.

2022. dec. 18. 02:25
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

Az antibiotikum esetekben valóban tudja befolyásolni a menstruációt.


Ezen felül ajánlom, hogy mindig legyen ellenőrizve a gumi aktus után . ( nem felesleges )


10 nap késés, vagy 2 hét késés esetén ajánlott a teszt elvégzése . Ha más nem is, nyugtató tény. 2-3 hét késés esetén nem árt felkeresni a nőgyógyászt, negatív eredmény esetén is.

2022. dec. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%

Figyu maga az antibiotikum miatt is késhet, de a betegségtől is késhet

Én fogamazásgátlót szedek es egesz héten beteg voltam szerdan veszem be az utolso szemet es szombatra kell neki megjonni de csutortokon mar barnaztam. Szoval igen lehet tőle

2022. dec. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2022. dec. 18. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!