Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Beteges hogy minden nagy...

Beteges hogy minden nagy dolog után zuhanyzom hogy szoktátok?

Figyelt kérdés

#zuhany #WC #nő #Tisztasás
máj. 1. 12:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
31%

"Munkahelyen is lezuhanyzol?"


4-es vagyok. Igen. Ha kakkantok, akkor a zuhanytálca szélére ülve ki szoktam veretni a lyukamat.

máj. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
#10 , szinténn..
máj. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
77%
#10 koszosan fekszel be minden nap az ágyba, nem tusolsz előtte?😅Jesszus...Amúgy én nem értem nektek milyen székletetek lehet, hogy nem tudjátok wc papírral simán tisztára törölni, de lehet érdemes lenne kivizsgáltatni magatokat vagy egészségesebben étkezni.
máj. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
31%

Én sem tus este már mostamában csak reggel, csak itthom teszek veszek este esetleg lábmosás,

Ha fűnyírás van vagy fizikai munka akkor igen..

máj. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
31%
Nekem többször kell rátörölni napközben sajnos, régen nem szoktam ilyeneket.
máj. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
37%

Én mosakodni szoktam, de én se tartom elegendőnek a vécépapírt, nedves törlőt, úgy nem érezném magam elég tisztának. Home office-ban dolgozom, ha meg megyek valahová, ált. ürítek előtte, így ritka, hogy nyilvános helyen kelljen.

13: Nem a 10-es vagyok, de a helyedben nem szólnék meg mást, amikor neked az a tisztaság, hogy csak papírral törlöd, ahol kijött egy büdös cucc… Én a munka utáni koszos, büdös részt nem értem, aki mondjuk irodában dolgozik, az mitől lesz olyan rettentően koszos? Anno, amikor még iskolába jártam vagy bejárós munkahelyem volt, előtte tusoltam, hazaérve átöltöztem itthoni ruhába, ennyi.

máj. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
29%
16, jómondod
máj. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
77%

10-es nem az emésztésed működik óramű pontossággal, hacsak nem minden nap ugyanazt eszed, hanem pszichésen ráálltál a reggeli szrásra.


Kérdező: nem, mert skoszor nem otthon nagywc-zek, hanem ahol amikor kell.

máj. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Mijezasoklepont!
máj. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
44%
#16 engem ne oktasson ki a higiéniáról olyan, aki fürdés nélkül fekszik be az ágyba🤣A wc papírral maximálisan tisztára lehet törölni a segged, pont. Ha neked nem megy, akkor az oviban nem tanultál meg rendesen segget törölni.
máj. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!