Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Beteges hogy minden nagy...

Beteges hogy minden nagy dolog után zuhanyzom hogy szoktátok?

Figyelt kérdés

#zuhany #WC #nő #Tisztasás
máj. 1. 12:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
47%
20: Hú, de megsértődött valaki:-) Te kezdted a kioktatást. Nekem meg nem jön be a kakiszagú fenék, alsó, bocs, se magamon, se máson, nem vagyunk egyformák:-) Bár írtam, hogy már hosszú ideje home office-ban dolgozom, arra továbbra sincs értelmes válasz, irodai munka során rettentő koszosak, büdösek miért lennénk nap végére. Furcsa egy logikád van, ha kijön belőled a kaki, papírral megtörölve tökéletesen szagtalan, makulátlanul tiszta leszel utána szerinted, de munkavégzés után kb. csöves szintre süllyed az ember:-)
máj. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Én most így 50-hez közeledve szoktam rá, mert hónapokig volt durva isiászom, ami miatt konkrétan nem értem el a hátsómat a papírral. Rászoktam, hogy megmosom és rájöttem, hogy sokkal komfortosabban érzem így magam. Aranyerem is van már régóta és annak is árt a papír, jobb a mosás. Hamarosan költözünk és megfogadtam, hogy az új helyen vagy bidé lesz, vagy minimum wc-ülőkébe beépített mosó.

Aki szerint hülyeség megmosni: több nyugat-európai országban már nem adnak ki lakhatási engedélyt olyan új építésű ingatlanra, amiben nincs bidé.

máj. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

20: nem tudom, te hogy vagy vele, de én pl. napközben ruhában vagyok, nem érintkezik a testem szennyeződéssel, ami meg igen (kezem) azt mosom. A legrizikósabb rész a hajam, az nyilván összegyűjti a koszt, de gondolom, te sem mosol hajat minden este, mégis azzal fekszel rá a párnára...

Erre találták fel az ágyneműmosást, egyrészt mert éjszaka is izzadunk valamennyire, másrészt a hajunk is szennyezi az ágyneműt.

Semmivel sem különb reggel vagy este fürdeni, mindegyiknek vannak előnyei és hátrányai is.

máj. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
44%
#23 ja, nem tudtam, hogy ruhában nem izzadunk meg nem keletkeznek testnedveink, nem telepszenek ránk bacik stb. Igazából minek is zuhanyozni, ha mindig ruhában vagyunk? A csövesek csinálják jól!
máj. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
24: miért, éjjel nem izzadunk? Az nem érintkezik az ágyneművel? Én néha csatakosan ébredek reggel, ezért szeretek akkor zuhanyozni. Nyilván egy nyári nap után este is, de átlagos hőmérséklet mellett sokkal jobb a reggeli. Az ágyneműt pedig hetente mosom.
máj. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
44%
Én nem szoktam éjjel megizzadni, csak ha lázas vagyok.
máj. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
47%
Én is izzattam most este, mert piásan feküdtem le, tottál másnapos vagyok még mindig...
máj. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Sajnos MO-n nem terjedt el ami japánban: a budi és a bidé egybeépített elektromos verziója.

Szerintem sem elég wczés után papírral megtörölni a kezem (vagy mást), mert a papír nem tisztít tökéletesen. Nem véletlen hogy a sebész műtét előtt nem csak papírtörlőt használ a kezein..

De emiatt felesleges zuhanyozni, elég leülni a kád szélére és úgy lemosni (nem kell levetkőzni se).

máj. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Én csak a valagamat veretem ki.
máj. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!