Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet a leghigénikusabban...

Hogy lehet a leghigénikusabban feltenni a tampont?

Figyelt kérdés
Vannak olyan nyilvános mosdók, ahol még szappan sincs, csak csapvízzel lehet kezet mosni. Lehet, hogy hülye kérdés, de most kezdtem el csak tampont használni. Félek nehogy toxikus sokkot kapjak.
máj. 1. 19:34
1 2
 1/15 Metionin ***** válasza:
100%
Ha nagyon félsz, próbáld ki az applikátorosat, akkor nem kell ujjal benyúlni. Amúgy én mindig a kézmosás, tampon, kézmosás sémát követem és sosem kaptam el semmit, pedig sok helyen nem volt szappan.
máj. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A Tampax applikátoros, de nem tűnik szimpatikusnak azáltal, hogy a tampon szétnyílik.
máj. 1. 19:58
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Toxikus sokkot attól kaphatsz ha túl sokáig hagyod bent a tampont és elkezd benned lebomlani a vér. A nem megfelelő higiénia esetében gomba szokott általában kialakulni. Használj nedves törlőkendőr.
máj. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Legyen nálad szappan. Nálam mindig van egy mini szappan egy mini fém tárolóban. Pont ilyen esetekre. Nem csak tamponnál hanem úgy általában sokszor megmentett mar.
máj. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Intim törlőkendővel toljam fel a tampont? Hol lehet ilyen mini szappant venni?
máj. 1. 21:16
 6/15 Metionin ***** válasza:
Szerintem arra gondolt, hogy azzal töröld meg a kezed előtte. Az a pici szappan meg szokott lenni az utazó kiszerelésű termékek között a drogériában vagy iskolakezdéskor a nagyobb áruházakban, tisztasági csomag részeként.
máj. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok.
máj. 1. 21:35
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Le is vághatsz egy darabot késsel egy nagyobb szappanból. Pont ugyanolyan jo, max nem lesz tokeletesen szogletes. Utána csak egy pici vizet at nem ereszto tarolo kell neki
máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne intim törlővel meg szappannal bohóckodj, hanem alkoholos kézfertőtlenítő gélt vagy törlőkendőt vegyél, DM/Rossmann, többféle is van. A másik, hogy havi pár nap van, amikor tampont használsz, gondold át olyankor előre a napod, azért nem lehetetlen megoldani, hogy azokon a napokon NE egy nyilvános wc-ben kelljen tampont cserélned.
máj. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az alkoholos kézfertőtlenítő nem fogja csípni a puncimat? Valahogy azzal nem szívesen nyúlnék fel.
máj. 2. 00:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!