Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim mosakodót használjak...

Intim mosakodót használjak mensi alatt is, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

#menstruáció #intimmosakodógél
máj. 1. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Máskor se, mert csak bajod lesz töle
máj. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy az egyes írja. Teljesen felesleges. Tiszta víz és öntisztulás. Bármelyik nőgyógyász megmondja
máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
25 éve azt használom mindig, semmi bajom nincs tőle. Viszont a sima tusfürdőtől pár nap használat után elkezdtem viszketni. Miért ne használnád menstruáció alatt?
máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 most akartam elkezdeni, csak megjött és úgy nem akartam. Pl a hüvelygomba elleni kenőcsöt se szabad mensi alatt, ha jól olvastam
máj. 1. 21:31
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Nyugodtan le lehet pontozni, abszolút nem érdekel. Az intim mosakodo olyan, mint a szappan, csak a ph értéke más, ami kedvezőbb a női intim részen. De nem gyógyszer, nem tud ártani és bármikor használhatod.
máj. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
2-es te meg nyugodtan mossad tiszta vízzel. Gusztusos nő lehetsz. Főleg menstruáció alatt csak vízzel mosakodni, undorító.
máj. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#5 az probléma, ha a ph értéke más...
máj. 1. 22:37
 8/10 anonim ***** válasza:
15%
Mindig használom, kb 20 éve, azóta nincs semmi bajom
máj. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Én mindig azt használok, szintén le lehet pontozni, de én viszketek a tusfürdőtől, szappantól, és maga a dokim ajánlotta, hogy akkor xy mosakodót használjak. A kérdést viszont nem igazán értem, kell tisztálkodni menstruáció alatt is, sőt, a hüvelybe meg soha semmilyen kozmetikumot, szappant nem kenünk, nem mosogatjuk ki, hanem külsőleg mossuk meg a nemi szervünket.
máj. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Én is használok, menstruáció alatt is
máj. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!