Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellek mitől lehetnek érzékeny...

Mellek mitől lehetnek érzékenyek? Olyan fura érzés, főleg ha nyomkodom. Nem menstruálok most, nincs pete érésem. 12 nap van még hogy megjöjjön.

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, terhesség ki zárva

máj. 11. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Akkor epp peteeresed van.
máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nincsen, az már volt, akkor volt erős folyasom és fájt a hasam.

Olyan fura érzés ez, mintha mikor mozgatnám a karom akk is fáj, és érzek benne olyan nagyobb csomót mint mikor meg fog jönni

máj. 12. 09:14
 3/3 anonim válasza:
Én is épp ezzel a problémával küzdök, csak épp én nem tapintok ki csomót a melleimben. Mindkettő ugyanúgy érzékeny, és fáj. Menstruáció elmúlása után 2 nappal kezdődik az érzékénység, és kb. 2 hétig folyamatosan tart. Menstruáció előtt 2 nappal szűnik meg és menstruáció alatt végképp nem fájnak. Én sem tudom mitől lehet ez, terhes én sem vagyok. Gondoltam, hogy véletlenül nem okozhatja hormonzavar. Ha megjön a menstruációm, akkor meg a hasam iszonyatosan görcsöl. Tehát sehogy se jó. Remélem, valaki tud valamilyen válasszal szolgálni nekünk.
máj. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!