Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha szoknyában megyek a nőgyógy...

Ha szoknyában megyek a nőgyógyászhoz, akkor szólni fog, hogy azt is vegyem le?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, nekem úgy kevésbé kellemetlen, így is nagyon félek... Most megyek először.


17/L


2013. okt. 21. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan, amit könnyen föl tudsz hajtani, akkor nem fogja érdekelni.Amúgy nekem az a tippem, hogy hosszú fölsőben menj, ami a fenekedet is eltakarja és akkor mindig takarva vagy. Amúgy ne parázz, a legtöbb nőgyógyász tök normális, az enyém mikor először mentem tök türelmes volt, mindent határozottan de kedvesen elmondott. Amúgy meg gondolj arra, hogy nem te vagy az első akit lát, minden nap ezt csinálja.
2013. okt. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, mivel a hasadat is meg kell vizsgálnia. Olyan dokit válassz, akivel nem feszengsz, akiben megbízol. Pár percet általában a jobbak szoktak beszélni a páciensekkel mielőtt bármi történne, így fel tudsz majd oldódni. :)
2013. okt. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
erre sajnos nincs lehetőségem, hogy orvost válasszak. Anyukám a sajátjához visz...
2013. okt. 21. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Női orvost választanék elsőre....

Miért kellene levetned, ha fel tudod húzni rendesen!

2013. okt. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szűk szoknya és fel tudod húzni, akkor nem kell levetned és a hasadat is meg tudja nyomkodni.
2013. okt. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!