Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a bőrrák tünete, ha sok...

Mi a bőrrák tünete, ha sok anyajegy jelenik meg akkor félnem kell?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert mindent elolvastam a neten és nagyon félek, mert majdnem minden rám is illik, rengeteg új anyajegyem van, legtöbb a terhesség közben jelent meg púposak, most azért kezdtem el félni mert az egyik bedurrant, most nem tudom, hogy egy pattanás vagy rosszabb, csak a tegnap este vettem észre és olyan messze van hétfő és ráadásul azok a fránya időpontok is mindig sokat kell várni mindenre, de már nem alszom annyira félek
2010. nov. 27. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne paráztasd magad.
2010. nov. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0,5 cm-nél nagyobbak?
2010. nov. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is rengeteg anyajegyem volt, nagyok és kiállóak

Egyik se volt rákos.Én levettem őket

2010. nov. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha sok anyajegyed van, akkor veszélyeztetett kategóriás vagy, tehát évente kéne szűrővizsgálatra járnod. Nem tudom mit jelent, hogy bedurrant, de meg kéne nézetned bőrgyógyásszal. Ha nem tudsz aludni, akkor most ügyeletben, de az se vészes, ha csak hétfőn. Akkor veszélyes egy anyajegy/szemölcs , ha megváltozik a színe, esetleg több árnyalatú, váladékozik, ha hirtelen nőni kezd.
2010. nov. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!