Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az utóbbi 3-4hónapban teljesen...

Az utóbbi 3-4hónapban teljesen szabálytalanul jön meg. Korábban is megesett, hogy 2-3napot csúszkált, de most pl 20napra jött meg és már 3napja csak barnázás van. Pcos-t mondott ra a nogyogyasz. Nektek mi segitett?

Figyelt kérdés
A fogamzasgatlot nem vagyok hajlando beszedni, igy csak az eletmod valtas marad. Nem tudom mi zajlik benne, de egyik honaprol a masik a pattanasaim is sokkal rosszabbak lettek es mar a hatamon is van. Kinek milyen tapasztala van a gyogyszerrel? Segitett? 28N

máj. 24. 03:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
21 naptól normális egy ciklus.
máj. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg nézesd meg endokrinológussal, mert lehet, van valami gebasz, de lehet, semmi.
máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Es ha nincs semmi, akkor megis hogyan lehet ezen javitani? Vagy ha van baj mindenkeppen valami hormonkezelest kell kapnom? Attol felek, hogy a problema gyokeret nem fogjak megtalalni vagy ez ilyen honapokon at huzodo tortenet lesz. Tudom hogy el kell indulni az uton..
máj. 24. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!