Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jött meg szabálytalanul,...

Miért jött meg szabálytalanul, amikor mindig napra pontos?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk, pár hónapja próbálkozunk. A ciklusom 32-33 napos, sose jön meg hanarabb, se nem késik. Ma elkezdtem vérezni a ciklus 23. napján, ami 10 nappal korábban van, mint a nemvárt dátum. Görcsök kicsit erősebbek, mint szokott, vér kevesebb, de van, nem csak pecsételő. Ez menzesz? Vagy mi lehet? Miért jött meg ilyen korán? Sose volt még ilyen

2022. jan. 27. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy valami miatt felborul a ciklus...
2022. jan. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, csak ilyen tizenéves koromban volt utoljára, hogy ennyire össze vissza jön meg és most 30 felett vagyok ezért furcsállom.
2022. jan. 27. 17:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt senki sem tudja neked megmondani. Találgatás az egész. Itt egy cikk erről, ha nem túl erős az angolod, a Google fordító segítségével lefordíthatod az oldalt: [link]
2022. jan. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem oltattad magad mostanában?
2022. jan. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy nem estél át Covidon?
2022. jan. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Voltam beteg, hányás hasmenés láz kb 3 hete. Nem tudom az covid volt e. Decemberben volt oltásom.. lehet attól? Ez volt a második, elsőtől nem volt gond.
2022. jan. 27. 17:59
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Bizony lehet az oltás, nekem 2 hónapja nem jött meg …..
2022. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor valószínű sajnos. Tudtam volna nem veszem fel a másodikat, remélem hamar visszaáll mert szeretnénk minél előbb babázni
2022. jan. 27. 19:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól próbálkozhattok. 😊 Mi egy hónapot vártunk oltás után, majd a 2. hónapban összejött. Sok sikert! 😊
2022. jan. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!