Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért tér vissza a bakteriális...

Miért tér vissza a bakteriális vaginózis menstruáció után?

Figyelt kérdés
Sajnos tavaly nyáron jött elő először, akkor elmentem nőgyógyászhoz aki még csak egy rákszűrésre vagy hasonlókra sem küldött el.. így maradtam annál hogy majd én teszek ellene mert rettenetesen zavart, végül egyetlen dolog volt ami segített, a Canesbalance bakteriális vag. hüvelykúp és már az első kúp helyre rakott. De megjött a havim és egyből vele együtt vissza a probléma. Minden vérzési időszakom után használnom kell újra a kúpot mert visszajön minden hónapban és már megőrülök. Fogalmam sincs mit tehetnék.

máj. 24. 22:46
 1/2 anonim válasza:
26%

Szia!

Nekem 2hónapja van ez,hogy menszesszel jön.Már elmúlt,de folyásom van ilyen sárgás zöldes,csíp mikor pisilek stb...Nem gomba lehet mert a canesten 1db-tól nem múlt el.Hüvelyflóra helyreállítót vettem 2db-at.Egyiket már feltettem szerdán.Másikat 4 napra rá írja.De azóta vettem észre ezt a folyást is.

máj. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,

Menj másik dokihoz, mert ezt ki kell kezelni!


#1 Te pedig sűrgősen keress dokit, mert az ilyen bajok csak terjednek. Megbetegszik a hüvely, méh, petefészek.

máj. 25. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!