Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vagyok depis miután...

Miért vagyok depis miután lement a havi? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Elmúlik, majd egy hétig letargiába esem. Minden bajom van, mindent negatívan látok, morcos vagyok éjjel nappal ok nélkül, étvágytalan leszek, fogyom is. Full depresszióba esem miután lement a menzeszem. Mi lehet az oka, és mit tudok ellene tenni?

Utána minden jó, még előtte sincs bajom.


máj. 26. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
Olyan depi nem létezik, ami havonta egy meghatározott hétig tart.
máj. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
Leesik az ösztrogénszint. Dettó ilyen vagyok!🙂 Van valami, ami feltölt? Ilyenkor kifejezetten azt csináld!🙂
máj. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A hormonalis ciklus siman okozhatja. Most, hogy mondod, nalam is evtizedek ota par nap a vegen depis. Jellemzobb a PMS, es nekem elotte egy hetig az ingerlekenyseg, de sok energia, buzgalom is jellemzo. Elotte bar izzadok, de hegyeket akarok mozgatni. Es igen, utana par napig meg olyan borusan latok mindent.

Nem jobb, ha tudod, mi az oka, keszulsz ra, es magadban nyugtazod, jaa, csak azert?

máj. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!