Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyha szép lassan fogy le a...

Hogyha szép lassan fogy le a fölösleg a hasamról, és alig van egy kis hasam, akkor miután lement rólam a súly, akkor a bőröm lógni fog, vagy az is szépen lassan összehúzódik?

Figyelt kérdés

2021. aug. 10. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
A megnyúlt kötőszöveti rostok nem képesek megrövidülni.
2021. aug. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És akkor mit lehet csinálni? Bőr leszívásra nem akarok menni. Van más módja eltüntetni a fölösleges bőrt? Vagy az még nem csúnya, ha egy kicsit lóg?
2021. aug. 10. 16:44
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Ha kicsi hasad van, nem fog lógni, nyugi. A bőrnek van rugalmassága, annyit visszamegy simán. Ha meg hatalmas hasad van, akkor menj el a háziorvoshoz, rögzítse a súlyod a fogyás kezdetén, így jogosult leszel tb-re hasplasztikát végeztetni, ha végül emellett döntenél. De ez ilyen több tíz kiló fölöslegnél játszik csak, az írásod alapján ítélve neked nincs ennyi.


A mellekre igaz, hogy rostok tartják, ezért ha egyszer megereszkedett, csak műtéttel lehet visszaalakítani. Ezért fontos erős melltartót viselni mindenféle ugrabugrához, akinek nagy a melle.

2021. aug. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A melleim feszesek, és nagyjából olyan 1-1,5 kiló fölösleg van a hasamon. Akkor az még visszamegy, ugye?
2021. aug. 10. 16:55
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
1-1,5 kiló az szinte semmi, attól még biztos, hogy nem fog lógni.
2021. aug. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
1,5 kiló az szinte semmi, nem fog lógni nyugi.
2021. aug. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy ha nem is menne vissza a bőr (de ha ilyen kis hasad van, ne aggódj ezen), szerintem általában, akik nem extrém súlyt adtak le, azoknál ha lóg is a bőr, nem annyira durva. Néztem rengeteg ilyen előtte-utána videókat, képeket, láttam olyanokat is, akik 40-50 kg-s fogyások után is csak minimális lógó bőrrel rendelkeztek, de volt, aki nem is. Szóval evvel csak azt akarom mondani, hogy ahhoz, hogy durván lógjon a bőröd, elég sokat kell fogynod. (persze ez genetikán is függ) Most evvel a "Vagy az még nem csúnya, ha egy kicsit lóg?" kérdésedre akartam válaszolni, hogy ahhoz, hogy szerintem rendesen csúnyán lógjon a bőröd, ahhoz elég sok súlyt le kell adnod szerintem, szóval neked abszolút nem kell aggódnod.
2021. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Egyénfüggő is. Van akinek -20 kg után is lóg a bőre, másnak -40 után sem.

A Lassú fogyás jobbat tesz a bőrnek ez fix, és a rendszeres mozgás valamint a folyamatos kollagén szedése.

Bizonyos mértékig fogyás alatt a bőr képes visszahúzódni. Nekem pl nagyon nagy volt a feleslegem, és ahhoz képest egyáltalán nem maradt sok bőr. Persze maradt, itt- ott , kényesebb helyeken, de pl ruhában a kutya se veszi észre, és inkább csak olyan ráncos, nem több kilós lebernyegekben lóg mint sokan hiszik. Pl -50-60 kgnál még nem is látszott. Valamivel később csak.

Engem meg még nem annyira zavar az ami végül megmaradt. Idővel lehet bevállalok plasztikát, még nem döntöttem el.

2021. aug. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok.
2021. aug. 11. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!