Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 7 hónapja van gombás fertőzése...

7 hónapja van gombás fertőzésem. Miért nem múlik el? Rosszul kezelnek?

Figyelt kérdés
Már elmentem egy másik nőgyógyászhoz is, mert azt hittem rossz, akihez járok. A város legjobb nőgyógyászánál tartok jelenleg. Írják a gyógyszereket, de egyik sem segít. Ki vagyok már idegileg. Félek a kapcsolatom is rámegy erre. Már 60-70 ezebe vannak a vizsgálatok és a gyógyszerek. Mit tegyek? Segítsetek, mert úgy érzem megbolondulok. A párom tünetmentes.
2010. okt. 31. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmit sem jelent az, hogy a párod tünetmentes, mert a férfiak 85%-án nem jelentkeznek a tünetek. Valószínűleg akkor itt a probléma forrása.
2010. okt. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Őt is kezelik gyógyszerrel. Így nem az a gond.
2010. okt. 31. 11:53
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia! Belsőleg kéne rásegíteni egy kicsit a gyógyulásra! Mekkora az akaraterőd?

Pár hetet kéne csak kibírni a következő kajákon:

Főtt krumpli (nem krumplipüré), sültkrumpli is mehet néha, főtt rízs, hajdina, olajos magvak

SEMMI KENYÉR, SEMMI PÉKÁRU, SEMMI SÜTEMÉNYFÉLE, mert a cukorból, lisztből és élesztőből táplálkozik elsősorban a gomba.

Húsok közül inkább csak csirkemell, pulykamell, pulykanyak, néha megengedhető egy kis zsírosabb hús is, pl. akár disznó, ne csak néha.

Zöldséglevesek, húsleves, rengeteg zöldség, saláta, pároltzöldség, friss gyümölcs.


Ha nagyon édességre vágysz egyél egy-két kanál mézet, mazyolát, főleg inkább olyajos magvakat nassolj, de csak módjával.


Pár hét alatt rendbejössz.

2010. okt. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A disznóra azt a akartam írni, hogy "DE csak néha", és nem azt, hogy "ne csak néha"! :-)
2010. okt. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Neked volt gombás fertőzésed és ez segített? Milyen ebédeket csináltál. Liszt helyett mit tegyek a lisztes kajába?
2010. okt. 31. 11:58
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, volt. Már többször.


Nekem itthon újabban már mindig van rízslisztem. Abból ugyanúgy lehet rántást készíteni, mint a sima lisztből, csak kicsit más lesz az állaga, nem kell megpirítani, mint a sima lisztet. Abszolút észre sem lehet venni a kaján, hogy rízsliszt van benne.

Nagyon jó sűrítő, tejfölös habarást is csinálhatsz belőle, de tejterméket ne egyél túl sokat, ne minden nap, bocs az előbb ez kimaradt.

Szóval a rízsliszt tök jól felololdódik a kajában. (De pl. sütit nem nagyon fogsz tudni készíteni belőle.)

2010. okt. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
azt olvastam, hogy a joghurt az jó a gombára. Akkor most még sem???????
2010. okt. 31. 12:10
 8/12 anonim ***** válasza:

A joghurt inkább a bélflórának tesz jót. (A probiotikus, cukor nélküli.)


De módjával ehetsz cukor nélküli joghurtot, kefírt is ihatsz, de mondjuk a sajtot, jó ha mellőznéd pár hétig.

Pár hét nem a világ. :-)


Elsősorban az élesztő, lisztesáru, cukor, tejcukor a hüvelygomba barátai. Ezekből él. Nekem ezt egy természetgyógyász mondta még lánykoromban.

2010. okt. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Megpróbálkozom ezzel is.
2010. okt. 31. 12:26
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne próbálkozz. A diéta csak Candidára jó (azt szűrték neked?).

Nemrég összeszedtük itt, mitől lehet el nem múló gomba. Amire kevesen gondolnak: cukorbetegség, intim lemosó, törlőkendő vagy tisztasági betét használata, műszálas fehérnemű.

Van még egy csomó ok, keress rá a kérdésekre, lehet tanulni belőlük.

2010. okt. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!