Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászaton időpont nélkül...

Nőgyógyászaton időpont nélkül is fogadnak?

Figyelt kérdés

Kaptam időpontot,de csak sokára,és én addig nem akarok várni,de magándokihoz nincs pénzem menni.Ha odamegyek rendelési időben,akkor kötelességük fogadni?

Fontos lenne!

Köszi.


2010. okt. 31. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül van az időpont. Rengetegen várnak, akár hetek óta is és te odapofátlankodnál? Ha nem vagy sürgős akkor nem látnak el, ha pedig sürgős akkor sürgősségi időpontot kell kérni és azt aznapra adnak.
2010. okt. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mit jelent pontosan az hogy sürgős?
2010. okt. 31. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyulladások, fertőzések, bármilyen nem múló fájdalom. Ilyenek. Tabletta felírás, rutin vizsgálat vagy olyan dolog ami régóta fennáll, de csak most jutott eszedbe foglalkozni vele, azok nem sürgős esetek.
2010. okt. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem minden helyen kell időpont. Én pl jártam egy kórházba, ahol kellett elvileg időpont, de az emberek fele nem kért, így azokat is ellátják, igaz akinek időpontja van, azok elsőbbséget élveznek.

Eleinte nem kértem időpontot csak odamentem, el is láttak, csak mindig mondták hogy legközelebb kérjek időpontot. Aztán legközelebb olyan hüvelygomba jött ki rajtam, hogy muszáj volt mennem, akkor kértem időpontot, de majd csak 4 nap múlva kaptam, vártam is vagy 2 napot de nem bírtam. Így odamentem hamarabb, be is mentem, csak a végén mondtam hogy kértem időpontot, de nem bírtam addig várni, persze ki voltak akadva, hogy így mástól veszem el a helyet stb... De fogadtak, téged is biztos fogadnak majd, de lehet húzzák majd a szájukat. Ha neked is ilyen bajod van mint amilyen nekem volt, akkor szerintem menj oda ngugodtan.

2010. nov. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!