Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnem megtudni hogy...

Szeretnem megtudni hogy nektek melyik gyogyszer segitet a felfazas csokkenteseben?

Figyelt kérdés
a nolicin, urinex ,cuminol(ez antibiotikum?) vagy esetleg valamilyen mas gyogyszer!nagyon megkoszonem ha ajanlanatok v ajanlana valamifele gyogymodot a felfazas ellen.
2010. okt. 31. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
az orvos mindig mást írt fel,nekedis elkéne menned. ha enyhébb felfázás, akkor rengeteg kamillatea! nekem az segített
2010. okt. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Hát nekem az orvos mindig csak teákat meg ilyan sz@rokat írt fel de egyszer a gyógyszertárban mondták hogy írassak fel monural port és attól már másnap nem volt semmi bajom.Sőt még azóta sem.És nem is olyan drága mert kb. 900 ft volt. Remélem segítettem. puszi
2010. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom kiprobaloma akkor a monuralt!:D
2010. okt. 31. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!