Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mellemből nyomásra átlátszó...

A mellemből nyomásra átlátszó folyadék jön, hova forduljak? Nőgyógyász vagy háziorvos?

Figyelt kérdés

Segítsetek kérlek! Ma vettem észre, azt se tudom h hova forduljak! Anyuval nem vmi jó a kapcsolatom szóval a ti segítségeteket kérném! Meg persze akivel volt ilyen leírhatná a tapasztalatát! Köszönöm

20/L


2010. nov. 2. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkább nőgyógyászhoz. De valószínűleg vmi hormonprobléma.
2010. nov. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nőgyógyász a terhesség kizárására, aztán endokrinológus.

[link]

2010. nov. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem háziorvos, és ha ő szükségét látja, majd beutal a nőgyógyászhoz, vagy ahova kell.
2010. nov. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hormonális problémára gondolok én is, de légyszi járj utánna.
2010. nov. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nőgyógyászat.
2010. nov. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! már hívogatom a rendelőt de persze ilyenkor nem érek el senkit :( mindenképpen utánajárok! nagyon megijedtem!
2010. nov. 2. 11:09
 7/11 anonim ***** válasza:
3. vagyok, és azért is a háziorvost ajánlom, mivel nálunk megyeszékhelyen sajnos a nőgyógyász több hónap múlvára tud csak időpontot adni. Viszont a háziorvosi beutalóval azonnal mehetsz. Persze lehet, hogy ez nálatok nem így van.
2010. nov. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
csütörtök fél 11re kaptam időpontot! hol van az még?!?!? Na de lehetne rosszabb is! Köszönöm mindenkinek!
2010. nov. 2. 11:11
 9/11 A kérdező kommentje:
utolsó: Akkor nekem szerencsém van pedig a nőgyógyászhoz kértem most időpontot! sajnálom h nálatok sokat kell várni!
2010. nov. 2. 11:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy terhes akkor magas a prolaktin szinted és azért jöna tej! Ugyan ebbe szenvedek! Nőgyógyászat. Ha terhes vagy is magas az igaz de akkor normális ha nem vagy terhes és ugy jön a tej akkor azt is a magas prolaktin okoza, de az nem normális viszont ! Vérvételt fog kérni a nőgyógyi és gyógyszert fogsz rá kapni. Nekem volt koponya CT-m is.
2010. nov. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!