Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit takar az, hogy a háziorvos...

Mit takar az, hogy a háziorvos kenetet vesz?

Figyelt kérdés
Nagyon gyakran felfázom, általában havonta egyszer és nagyon szenvedek már vele évek óta. Legutóbb mondtam a dokinak, hogy nekem ne írjon fel már több gyógyszert, hanem csináljon legalább valamilyen vizsgálatot, hogy megtudjuk miért szenvedek ennyit ezzel. Azt mondta, hogy most még szedjem be a gyógyszert és ha legközelebb is előjön, akkor kenetet vesz. Ez 1 hónapja volt és most megint felfáztam. Jövőhéten megyek dokihoz, de nem vagyok vele tisztában, hogy mit takar az, hogy kenetet vesz? Honnan és hogyan?
2011. okt. 5. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Én a felfázást nem értem! Ha fázékony vagy miért nem úgy öltözködsz? Nekem a torkom túlérzékeny még most is meglangyítom mikróban az üdítőtt nem hogy hideget igyak.Nem is volt nem tudom mióta torokfájásom.
2011. okt. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyzser volt felfázásom, vagyis azt hittem hogyaz. Elmentem nőgyógyhoz, aki vett kenetet, tehát mintát onnan, és kiderül hogy valamilyen fertőzés volt a hátterében.

A kenet azt jelenti, hogy mintát vesznek az adott testváladékból, és azt kitenyésztve kiderül hogy mi a probléma.

2011. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én se értettem, amíg nekem is nem jött elő havonta. Mindig legalább 3 réteg van rajtam, nyáron 2, de szart sem ér...még a pizsamám alá is veszek egy rövidnadrágot, hogy este se fázzak fel. Nem ismered a körülményeket mégis bíráskodsz. És a kérdésemre nem is válaszoltál...
2011. okt. 5. 12:17
 4/8 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, köszönöm a választ!:)
2011. okt. 5. 12:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, a kenetet egy nosszú pálcával veszik, ami olyan mint egy fültisztító, csak hosszú, és remélem azt nem kell leírnom hogy honnan:D egyértelmű:D Nőgyógyász veszi.
2011. okt. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász szokott kenetet venni.
2011. okt. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudtam, hogy a nőgyógyász veszi a kenetet, ezért is tettem fel a kérdést, mert nekem a háziorvos mondta, amit furcsálltam. Azt hittem csak én nem tudok valamit.:S
2011. okt. 5. 12:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy a "Helyszinelők"- ben vesznek DNS mintát. Ők szájnyálkahártyáról vesznek, értelemszerűen a szájból. Orrnyálkahártya mintát az orrból. Fülzsírt a fülből. Azt hiszem ennyi elég, hogy következtetni tudjál.
2011. okt. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!