Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap múltam 17 és még nem...

Tegnap múltam 17 és még nem jött meg. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nődoki ír gyógyszert. 17 évesen már kell.
2010. nov. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor mennyek el nőgyógyászhoz?
2010. nov. 5. 11:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy 16éves korig "elfogadható" ha nem jön meg. Szóval addig mindenképpen meg kell jönnie. A felett már rizikós az ügy. Mindenképp keress fel egy orvost. Számtalan indoka lehet, hogy még nem jött meg. Durváktól a kevésbé durvább esetekig. Persze nem kell rögtön arra gondolnod, hogy hermafrodita vagy. Menj el anyukáddal az orvoshoz és az majd kideríti mi miatt nem jött még meg. Csak nyugalom (az idegesség sem jó ilyenkor).
2010. nov. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, menj el orvoshoz.
2010. nov. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj inkább endokrinológushoz. Sokkal korrektebben pontosabban fog kivizsgálni, nődoki lehet h csak felír fogamzásgátlót, aztán attól majd megjön de később kiderül h más volt a baj és nm igy kellett volna. Sok városban nincs külön endokrinológia, így ha a fővárosban laksz az jó de ha nm akkor is Budapesten keresgélj.
2010. nov. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi
2010. nov. 5. 14:33
 7/9 anonim ***** válasza:
menj el nőgyógyászhoz, mert segít és a stresszelés hogy mikor jön meg az csak nem segít.. de szerintem 20 éves korig még lehetsz későnérő típus.
2010. nov. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mivel nem feltétlen hormonális oka van annak, hogy nem jött meg, ezért ne endokrinológushoz menj. Először a nőgyógyásznak kell megvizsgálnia, hogy egyáltalán kifejlődtek-e a belső nemi szerveid rendesen, stb...

Ha kiderül, hogy hormonális a probléma, akkor van értelme endokrinológiára menni.

2010. nov. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hány kg vagy? lehet h az a baj mert aki túl vékony annak az életbe nem jön meg
2010. nov. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!