Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes múltam. Tegnap...

5 hetes terhes múltam. Tegnap elkezdtem barnázni de ma már semmi aztán nemrég valami megint volt. Sajnos volt már egy vetélésem 6 hetes terhesen. Mit tegyek? Köszönöm a segítséget és a tanácsokat előre is.

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 13:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

menjél dokihoz, ha nincs neked fogadott akkor kórház nőgyógyászati rendelésre vagy ha már annak vége akkor az ügyeletre és írnak fel neked gyógyszert (Duphaston stb...).

Ne várj mert lehet még nincs gondod de lehet lesz és megelőzhető lenne. menj és minden jót. Majd írj hogy mi volt...


2 kisfiú anyuja

2011. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igen,igaza van az elöttem szólónak...

Menj ügyeletre és kapsz duphastont (én is azt kaptam),vagy más gyógyszert ami segít!!

Ne halogasd az időt!!

Menj....!!!!!!!!!!

2011. jan. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Fogadott orvoso nincs.Már csak az ügyeletre tudok menni.
2011. jan. 20. 14:07
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor irány az ügyelet! Drukkolok,hogy minden rendben legyen!
2011. jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Majd írd meg hogy mi volt...légyszi!!

Drukkolok hogy minden ok legyen!!

2011. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szia,5hetes terhes?voltál dokinál?bocsi,csak azert mert én 4hetes vaok,és azt mondtak h ráérek dokihoz menni még..majd irj h mit mondtak neked.."tompi"
2011. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5 hetes igen Számításaim szerint.Dokinál nem voltam,mert tudom nincs értelme még menni.
2011. jan. 20. 14:33
 8/14 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj orvoshoz. Én is 5 hetesen kezdtem barnázni, kitartott kb a 11 hétig. Duphastont és Magne B6-ot kellett szednem és amennyt csak tudtam, pihentem. Ma vagyok 13 hetes.
2011. jan. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hol vagy, írj , jelentkezz!!
2011. jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj be,én is elvetéltem Karácsony előtt 6 hetesen! És mivel neked is volt már egy vetélésed tudod milyen következményei lehetnek :(!
2011. jan. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!