Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció után a peteérés...

Menstruáció után a peteérés környékén görcsölni szoktam. (kb.8-12. napok környékén, mensi után. ) Néha jobban mint amikor megbetegszem. Normális ez?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is: nem betegszel meg, ezt a régies buta kifejezést felejtsd el. Ez a normális állapot, nem beteges.


Amúgy meg én is ugyanígy szoktam görcsölni a peteérés idején. Hogy normális-e, azt nem tudom, de legalább tudok róla, hogy mikor van peteérésem (babatervezésnél fontos).

2010. nov. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de nem kioktatást kértem!
2010. nov. 6. 15:35
 3/4 anonim ***** válasza:

En regebben ajuldoztam elotte es utanna is. De amiota gyogynovenyteakat fogyasztok mar ez megszunt.

Amikor megjon, 1 hettel elotte kezd el: cickafarktea, kamilla tea, igy mire megjon eszre sem fogod venni, mivel megszunnek a gorcsok.

Azt meg erdemes tudni, hogy a gyogynoveny nem fog azonnal hatni, mint a gyogyszer, tehat ezert kell elkezdeni mar elotte fogyasztani a teat, hogy a kivant hatast elerd.

Viszont ugyanugy, mint a kezdeten, tehat amikor mar nem iszod a teat, akkor is meg a szervezetben marad a hatasa, tehat nem fog kiurulni egybol a szervezetbol, mint a gyogyszer.

Feltetlen probald meg es bizzal abban, hogy segiteni fog, es elmulnak a tuneteid.

2010. nov. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
talan a tuszorepedes miatt faj, ilyenkor lovellodik ki az erett petesejt a petefeszekbol. szuro, nyillalo fajdalom. de ha hosszabb ideig van,esetleg az alhasban kozepen, nemcsak oldalt, felfazas jele is lehet. pontosabb valaszt csak nogyogyasz adhat vizsgalat utan.
2010. nov. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!