Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruáció napjaiban lévő...

A menstruáció napjaiban lévő barnás folyás is menstruációnak számít már? Ha a vérzés csak egy hét mulva következik be akkor honnan számoljam a peteérés napját? A barnázástól, vagy a vérzéstől?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A menstruációt mindig az első igazi vérzés napjától kell számolni. A barnázás előtt utalhat azonban hormonproblémára. Ha eddig nem tetted, azért beszélhetnél az orvosoddal erről.
2009. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is valami ilyesmivel kínlódok.Legutoljára 2.napon volt egy kis barna csipp-csepp.Aztán másnap egy kicsivel több.Utána 3 napig semmi és köv.-ő napon csak úgydölt belőlem.Ez rendes ideig tartott.Elmondanám,hogy februárban voltam rákszűrésen.Rengeteget jártam előtte,mert volt egy cisztám,ami magától felszívódott.Ezért mentem mindig kontrollra.Én sem tudom mikortól számítsam az első napot.Egyébként rendes időben 25-28 napra szokott megjönni és 3-4 napig tart.Mivel a mostani helyzet már többször megismétlődött még megvárom a következő mesit és ha megint elmegyek orvoshoz.Ha esetleg voltál azóta ,megírnád mit mondott a doki neked?

3 éve szültem.

2009. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még nam voltam orvosnál,de szerintem ez csak egy kis hormon zavar nálad is,vagy stressz.Habár nem tudom,hogy most mi van,mert ma kellett volna ismét megjönni,de még sehol semmi.Ha újra kimarad akkor dokizok.
2009. jún. 28. 17:25
 4/4 anonim válasza:
Köszi a nyugtatást!Most 1 hét múlva kell megjönnie.Kíváncsi leszek mi lesz.Meg arra is,hogy nálad mi lett!
2009. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!