Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami fertőzés? Tegnap egyik...

Valami fertőzés? Tegnap egyik percről a másikra elkezdett viszketni a hüvelyem körűl. Olyan mintha ki lenne száradva. Ma pedig fáj a csiklóm is, és kicsit darabos folyás féleségem van!

Figyelt kérdés
Nekem még sosem volt semmi féle hüvelyfertőzésem,így nem tudom mi ez!
2010. nov. 6. 15:10
 1/10 anonim válasza:
nekem is ilyenem volt ,es nagyon rossz volt, de nem tudom hogy mi, egy het utan szerencsere elmult
2010. nov. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Cickafarkfu es csalan tea belsoleg, cickafarkfubol kell kesziteni ulofurdot, s ettol elfog mulni.

De kozben nem kellene hust fogyasztani, inkabb zoldsegeket, mint zoldseglevesek es fozelekek.

2010. nov. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Szia!

Ilyenem sajnos nekemis nagyon sokszor volt.

kb. 3 havonta visszajött mindik kezeltem kamillás ülőfürdővel, Canesten krémmel és nemsokat segített.

Elmentem vele nődokihoz és aztmondta hogy hüvelygomba és írt fel rá valami krémet ami helyrehozta, szerintem ha súlyosbodik menj el teis orvoshoz.. tudom hogy nehéz rászánni magad de megéri,fő az egészség!;)

remélem segített a válaszom:)

2010. nov. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el orvoshoz. Más nem segít, a kezeletlen fertőzés viszont gyulladást, ezzel hegesedést okozhat, ami viszont meddőséghez vezet. Most néhány kúppal megúszod, ha meddő leszel, akkor viszont évekig futkozhatsz vizsgálatokra, műtétekre, sikertelen lombik beavatkozásokra.
2010. nov. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!még sajnos ma is érzem!kipróbálom az ülőfürdőt,dokihoz nem szívesen megyek ilyennel!
2010. nov. 7. 07:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez candida...
2010. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

senki sem megy szívesen nőgyógyászhoz:S

de hát nők/lányok vagyunk így életünk során többszöris elkellmenni tehát ha nem válik be az ülőfördő szterintem menj el, az ilyen fertőzések méhszáj sebet stb-t okozhatnak!

2010. nov. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ulofurdot keszithetsz: diofalevel-kakukkfubol is, mivel a viszketest megfogja szuntetni, de bakterium olo is.

A mirrha, aloavere is nagyon jo, de ezeket nem valoszinu, hogy betudod szerezni.

2010. nov. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tejszeru vagy sargas, igen boseges folyas, a huvelynyilas voros, nagyon faj es viszket. Elorehaladott allapotban a huvelyfal ugy begyulladhat, hogy verzik.

Ha ezek a tunetek, akkor az fertozes, amit kozosules vagy furdo utjan terjed.

Kezelese: 1 megtisztitott fokhagyma gerezdet csomagolj be egy olivaolajjal atitatott vaszondarabba. Estenkent helyezd be a huvelybe ugy, hogy a vaszon egy resze kilogjon - igy reggel konnyebb lesz eltavolitani.

Minden reggel keszits ulofurdot es oblisd ki a huvelyt, naponta egyel meg friss fokhagymat, 2-3 gerezdet, gyombert, ugyanannyi mennyiseget, mint a f.hagymabol.

Belsoleg: cickafarkfu-csalan teat, de ezeket ehgyomorra kezd el, es kortyolgatva,

ha ezeket igy elvegzed, akkor panaszmentes leszel!

2010. nov. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
sajna a kamillás ülőfürdő,meg az ilyen baktérium ölő cuccok a jótékony bacikat is kiirtják így megváltoztatják a hüvely PH-ját ami nemjó!
2011. júl. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!