Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha használsz intim tisztasági...

Ha használsz intim tisztasági kendőt, melyiket szereted és miért?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 00:33
 1/9 anonim ***** válasza:
12%

Nem, mert az ilyesmi táptalaja a gombáknak és baktériumoknak, főleg, ha illatosítottak. Allergiát is okozhatnak.

Minden más csak reklám. A Kindercsoki sem lesz egészséges attól, hogy a reklám szerint beleraknak egy egész pohár tejet.

2010. nov. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én mindig használok kendőt,mert nem akarom,hogy "olyan" legyen a szagom...
2010. nov. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Bár, igaz, biztos nem egyértelmű a kérdésem, de igazából azt akartam megtudni,hogy aki használ ilyen terméket, az melyik márkát kedveli és miért pont azt. Szóval nem az érdekelt,hogy ki használ és ki nem.
2010. nov. 12. 13:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sajnos szinte mindenre allergiás vagyok, még az illatosított vécépapírra, sőt a babafürdetőkre (!!!) is. Az intim kendőt is kipróbáltam, ugyanilyen eredménnyel. De aztán találtam egy sokkal olcsóbbat! :D Tescóban lehet kapni azt a világoskék színű, illatmentes baba popsitörlőt, és az nem üt ki, igaz, illata sincs. Mivel az jó nagy pack, át szoktam pakolni a kiürült intim törlős adagolóba. :) Tök jó!
2010. nov. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lactacyd. Érezhetően nyugtat. Akkor használom, ha menstruálok, és nincs lehetőségem tamponcsere után zuhanyozni. Egyszer próbáltam mást, de nagyon nem jött be. Emellett maradtam.
2010. nov. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Noname.20 db 100Ft:)
2010. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én eddig Carefree-t használtam,nekem bejött. igaz,most vettem Lactcyd-ot,de eddig ezzel is meg vagyok elégedve.
2010. nov. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon érzékeny bőrű vagyok, ezért Nivea-t használok, amit nagyon szeretek és nekem nagyon megéri (:
2010. nov. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is carefree,az az igazi,ha az ember menstruál és nem tud zuhanyozni akkor nagyon jó,mert megnyugtat és nem kell küszködnöm a "menstruációs illattal"
2010. nov. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!