Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet elég erős, barna...

Mitől lehet elég erős, barna hüvelyváladékom napok óta?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, kb. most tartok a ciklusom közepén. Ritkán előfordul, hogy félidőben jön egy csepp vér, de most már kb 3 napja egész nap barna váladékom van. Menzesz előtt meg után 1 napig szokott lenni, de ilyenkor ennyi nem:S Más panaszom nincs...
2010. nov. 8. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor én elkezdtem menstruálni 12 évesen még két évig kb. ilyen volt a menzeszem mint neked. Aztán szépen beállt,és rendszeresen jött, és nemcsak kicsit, hanem rendesen. Kb 6 napig tart a jelenben is.
2010. nov. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én már 5 éve menstruálok....Eddig minden oké volt, csak ez a félidős barnás folyás furcsa, főleg, hogy nem akar elmúlni.
2010. nov. 8. 15:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem normális, lehet, hogy a hormon háztartásod felborult. Ellátogathatnál egy nőgyógyászhoz!
2010. nov. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:SS
2010. nov. 8. 15:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért nem kell betojni,nem olyan nagy dolog. Persze ki szeret nőgyógyászhoz járni? senki, de hamar túl leszel rajta. A probléma miatt sem kell annyira aggódni, nem vészes szerintem.


(Én írtam tegnap, hogy menj nőgyógyászhoz)

2010. nov. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A nőgyógyásztól nem félek annyira, voltam már:D De szerintem nincs rá szükség, már elmúlt kb tegnap. Szóval szerintem csak peteérés miatt volt.
2010. nov. 10. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!