Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna színű folyás, erős...

Barna színű folyás, erős viszketés, duzzadt szemérem ajkak. Canesten jó rá?

Figyelt kérdés

Anya azt mondta, hogy ne menjünk el nőgyógyászhoz, mert az is úgy is csak krémet írna fel. Volt még itthon Canesten (mert eddig is azt használtam, ha ilyesmim volt), azzal kenegetem egy-két napja.. Szerintetek el is fog múlni, és ha igen, mennyi idő kell hozzá kb?? :(


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. ápr. 24. 08:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Külön-külön sem hangzik jól, de a folyáson hogy segítene a krém? Orvos, mert csak az időt húzod ezzel!
2010. ápr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a gyors választ!!
2010. ápr. 24. 09:02
 3/21 anonim ***** válasza:
64%
"Anya azt mondta, hogy ne menjünk el nőgyógyászhoz" anyád hülye, menj nőgyógyászhoz, a leírtak alapján szerintem inkább bakteriális fertőzésed van, nem gombás...nem mellesleg barna=VÉR - dokitól kapsz krémet, tablettát, és kúpot ...
2010. ápr. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
Én nyáron, nyaralás közbe jártam így, csak folyás nélkül. Vettem canesten kombit, és pár nár nap alatt elmúlt.. Mivel nem tudtam dokihoz menni ez volt a legjobb megoldás. De te otthon vagy, mi az hogy nem ez az első hogy eszedbe jut? És ha tovább durvul? Ne kínozd magad feleslegesen.
2010. ápr. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
*pár nap
2010. ápr. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%

ne haragudj, de anyukád butaságot mondott.

a nőgyogyó kenetet fog venni, kitenyésztik, de addig is felír kúpot, esetleg szájon át szedhető tablettát és kenőcsöt is.

a barnásság valószínűleg vmi vérszivárgástól lehet. lehet, hogy allergiád van, lehet, hogy tök más. én a helyedben nem szórakoznék a canestennel, mert egyáltalán nem biztos, hogy gombás fertőzésed van. ha gomba elleni készítményt használsz, rásegítesz a bacik elszaporodására. menj el orvoshoz!

2010. ápr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Csak sajnos az a baj, hogy ha mondom neki, hogy anya légyszi menjünk el orvoshoz, akkor annyit mond, hogy jajj kislányom nekem is volt ilyen régebben, és elmúlt pár napi kenegetés után!

Mintha nem is érdekelné, mindig ilyen válaszokat ad:(

2010. ápr. 24. 09:20
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
nem kel anyád ahhoz, hogy dokihoz menj
2010. ápr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
És ha ezt mondja akkor mi van?!Fogod magad,elmész egyedül,barátnővel,és kész.Nehogy már anyukádtól függjél...
2010. ápr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Menj el anyukád nélkül. Nem fog megenni a nőgyógyász, és amit megtud rólad, azt úgyse mondhatja el anyukádnak, nem is kell megtudnia, hogy ott voltál. Vagy: állj a sarkadra, hogy márpedig te dokihoz akarsz menni és kész. Valószínűleg elvisz :)
2010. ápr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!