Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet megállapítani,...

Tinker Bell kérdése:

Hogyan lehet megállapítani, hogy a Candida túlszaporodott a szervezetemben?

Figyelt kérdés

Van valamilyen eljárás, vagy csak a nőgyógyász tudja megmondani, ha kenetet küld a laborba?


A Candida diétát személyre szabottan állítják össze, vagy van általános diéta is?


Köszönöm a válaszokat!


2010. nov. 9. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:

vérvétellel és kenettenyésztéssel

diéta: nemigen, mivel diétára csak akkor van igazán szükség, ha gyomor- és bélrendszeri panaszokat okoz ....ez esetben viszont már rég tl lennél a kórházi kezelésen (most jöhetnek a Candida diéta hívők, meg a savasodásod marhaságok...de akkor sincs igazuk)

2010. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem.

Mi számít gyomorpanasznak? Szokott fájni a gyomrom, de csak akkor, ha nagyon bekajálok.

Egyébként voltam már kezelve, a nőgyógyász írt ki kúpot, meg krémet is, de szerintem ismét visszatért...

2010. nov. 9. 21:04
 3/3 anonim ***** válasza:
57%

A savasodás-elmélet baromság, a diéta viszont mindenképpen ajánlott, akkor is, ha nőgyógyászati vagy egyéb panaszokat okoz. Alapvetően a gomba szaporodását kell megállítani, ezt meg csak diétával lehet. A diéta nem személyre szabott, viszont iszonyú durva. Alig van olyan, amit megehetsz.

Pl. az elején alig lehet húst enni, mindenféle kenyér tilos, kivéve az élesztő nélküliből egy kevés, cukor és finomított liszt teljes mértékben tilos (emiatt számos gyümölcs is) stb. stb.

A gomba cukorral és egyéb szénhidrátokkal táplálkozik, csak úgy tudod kiírtani, ha nem lesz neki elég táplálék, és "éhen hal".

Keress rá a neten a diétára, biztos fent van.

2010. nov. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!