Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhességi teszt? Hogyha...

Terhességi teszt? Hogyha olyan gyógyszert szedtem ami HCG-t termel a szervezetemben akkor milyen jel fog kirajzolódni + vagy -? Ha logikusan nézzük akkor +, de mivel ez volt az első terhességi tesztem nem tudom hogy van ez.

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 20:49
 1/5 TOMAtm ***** válasza:
és mihez kell neked ezt szedni?csak mert 1 okot tudok csak h miért nyom az ember HCGt
2011. szept. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazából még nem néztem utána annak a gyógyszernek, 3 hónapig szedtem egy gyógyszert a bőröm miatt mert a melegtől kiütések lettek rajtam meg pattanások a mellkasomon de rengeteg és nekem eddig ilyen sosem volt. és arra.

ez csak egy ártatlan kérdés hogyha hcg s gyógyszert szednek a nők akkor pl a tesztnél mit mutat... :)

2011. szept. 2. 20:57
 3/5 Baba-Cica ***** válasza:
100%
szerintem ez egyértelmű! :) a terhességi teszten rajta is van, hogy lehet álpozitív HCG tartalmú gyógyszertől!
2011. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én elolvastam de amilyet én vettem azon cska annyi volt hogyha HCG tartalmú gyógyszert szedtem akkor keressem fel a nőgyógyászt mást nem irt.. :) de jolvan akkor jol gondoltam :)
2011. szept. 2. 22:17
 5/5 TOMAtm ***** válasza:
na akkor hogy mit is csinál a HCG a férfi szervezetben:gyakorlatilag a heréidet ösztökéli arra hogy egymillióval termeljenek.előnye az hogy a kokszkúrák,hererák stb stb problémák után a golyszlik vissza tudnak térni a normális működésbe.hátránya:nem az agyalapi mirigy által termelt lutenizáló hormontól indul be a termelődés valamint nagy adag hcg től a herék immuninsak lesznek az LHra vagyis,kevesebb spermát,tesztoszteront stb termelnek a 'saját utasításra'.
2011. szept. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!