Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert erzunk csipo erzest...

Miert erzunk csipo erzest szex kozben? Kb 2 honapja vagyunk egyyutt, azota szedek fog gatlot, es mar 3szor fordult elo hogy abba kellett hagyni mert nagyon csipi a parom peniszet.

Figyelt kérdés
Soha nem volt semmi nemi betegsegem, o a masodik ferfi akivel lefekudtem. Azelott soha nem szedtem semmi fog.gatlot de most ugy gondoltam jobb lessz ha vedekezek. Most fog elfogyni a masodik level. Nem tudom hogy a tabletta okozza vagy gombam lenne? Fogalmam sincs, meg fogok kerdezni egy orvost, de azert gondolom itt is felteszem a kerdest. Nagyon sz@r mikor abba kell hagyni a szexet emiatt, nagyon rosszul erzem magam legbelul, magamat okolom hogy elrontottam az estet :(
2010. nov. 10. 02:48
 1/5 anonim válasza:
Irány a nőgyogyó, ez egy jó kis fertőzés lehet, a gomba nem csíp... Azon kívül a pasidnak lehettek korábban női, és ha ő tünetmentes is, elég sok mindent hordozhat. Neked nőgyogyó, neki urológia... Valószínű, hogy olyan gyógyszert kapsz majd, amit mindkettőtöknek kell szednie- és addig nincs szex, nehogy oda-vissza fertőzzétek egymást.
2010. nov. 10. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez bizony fertőzés, mindketten menjetek orvoshoz. Mehettek együtt a bőr és nemibeteg gondozóba, de mehet oda a párod egyedül, te pedig a nőgyógyászhoz. A lényeg, hogy mindkettőtöket kezelni kell, hogy ne fertőzzétek egymást ide-oda. Nem kell szégyelni, ilyen fertőzéseket nem nehéz összeszedni, hiszen az ezért okolható bacik, gombák többsége velünk, rajtunk él, illetve nevetséges módokon is össze lehet szedni (pl. uszoda) és amint kedvezők a feltételek, már el is szaporodnak.
2010. nov. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Légyszi írd majd le mi volt, érdekelne a dolog:)
2010. nov. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi köze a fog.gátlóhoz, és valószínűleg nem is tőled származik. Kevés olyan fertőzés van, ami a nőnek nem okoz tünetet, csak a férfinak, igazából nem is hallottam még ilyet. Inkább fordítva jellemző. Egy biztos, mindkettőtöket kezelni kell.
2010. nov. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ui: gombád biztosan nincs, azt éreznéd, ugyanis elviselhetetlenül viszket állandó jelleggel, nem csak szex közben.
2010. nov. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!