Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ugy lehet el kapni valamit...

Ugy lehet el kapni valamit (aids, hiv, vagy bármilyen fertőzést, egy olyan nőtől k. vátol) nem volt szex meg orál se, hogy a nő először magát piszkálta, utána meg a férfi péniszét, és a férfi elment?

Figyelt kérdés
Remélem nem!!!!!!!
2009. júl. 10. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aids=HIV ezt kétlem, ha csak nem vérzet és nyaltad le az ujjàrol :D Màs fajta nemi betegséget éppen kaphat el, ugy is, gombàt, kankot vagy akàrmit!
2009. júl. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kezével bármit átvihetett, mivel a HIV testnedvek útján terjed. A saját testnedvét rákente a te nyálkahártyádra, akkor szerintem lehetséges a fertőzés, bár nem valószínű. Ha van testnedv, akkor nem kell vérzés a HIV-fertőzéshez, de mondom nem valószínű. A többi fetőzést, pl. hpv, szifilisz, gombák, kankó szerintem simán átvihető így. Ahhoz, hogy a férmi elment-e, annak ehhez semmi köze.
2009. júl. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
A hivet nem csak vérrel valo érintkezéssel lehet elkapni? Le vagyok maradva!
2009. júl. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a HIV terjed vér és testnedvek - pl. ondó, hüvelyváladék, anyatej(!)- által is.
2009. júl. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, ma is tanultam valamit! Kedves kérdezô, érzel talàn valamit? Valami nem franko oda lent?
2009. júl. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akit ez a probléma érint, saját megnyugtatására menjen el AIDS szűrésre, ami teljesen anonim. Figyelje, hogy egyéb tünetek nem e jelentkeznek, viszketés, kiütés, ha igen, akkor el kell menni a nemibeteg gondozóba.
2009. júl. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy AIDS-t ilyen módon nagyon kicsi a valószínűsége, hogy el lehet kapni.
2009. júl. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést egy nő kérdezte. az egyik ismerősöm csinálta ezt, és most meg van ijedve hogy el kapott valamit. Csak gondoltam utána járok. Köszönöm a válaszotokat!
2009. júl. 10. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!