Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 11-eves koromba,jott meg..Es...

11-eves koromba,jott meg..Es lassan egy eve van rendszeresen feher folyasom,kicsit savanykas az szaga,mikor befejezodik a menstruaciom,1-2 napnak utanna mar feher folyasom van..Mit tegyek? Talan valami betegseg?

Figyelt kérdés
Nem szeretnek 13 evesen beallitani a nogyogyaszoz,vagy ez a feher folyas termeszetes?
2009. jan. 9. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell beallitanod a nogyogyaszhoz, eleg, ha a haziorvosodhoz elmesz vele. De jobb ha elmesz minel elobb, mert ez egyaltalan nem normalis dolog.

Es gondolom nem az ize savanykas, hanem a szaga. Hat ez pedig nagyon kellemetlen is tud lenni, mert a szag bizony eros. Ugyhogy ne felj, menjel el a dokihoz. De kulonben miert nem szeretnel 13 evesen beallitani a dokihoz, nem ertem, elvegre mar 2 eve nagylany lettel.

2009. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek magam menni,nem elek anyummal,es az ilyen dolgokhoz nem vagyok hozzaszokva...Nemreg ujvarosba koltoztem es nincs haziorvos vagy valami...
2009. jan. 9. 21:43
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Már miért ne lenne normális?

Ha a fehérfolyás nem túl kellemetlen/erős szagú, nagy mértékű vagy darabos/sárgás, akkor semmi baj vele.

Nem tudom, hogy előző hozzászóló honann veszi, hogy a fehér folyás rossz lenne, hisz ez felel a hüvely tisztántartásáért, a megfelelő kémhatás beállításáért, a bacik kiírtásáért.

Általában csökken a fehér folyás, ha elég szőrös a szeméremdombod (tehát idővel), mivel a szőr megvéd a legtöbb fertőzéstől (nem véletlenül van az orrban sem..), és a fehér folyásra már nem lesz ekkora szükség.

Akik nem megfelelő bugyit hordanak/szőrtelenítik a szeméremdombjukat/ kiteszik magukat máshogy a fertőzéseknek, azoknak nő a fehér folyás mértéke (ez nem a kérdezőre vonatkozik).

2009. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem nagyon kellemetlen,se eros,nem nagy darabu,nem ugy van hogy rendszeresen folyik,hanem idonkent,mar megijedtem hogy valami gomba vagy betegseg,apolom magam me minden,neme rzem hogy annyira kellemetlen..
2009. jan. 9. 21:56
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

Lehet gomba attól függetlenül, azt szinte bárhol össze lehet szedni. A fehér folyást vedd jó jelnek, azt jelenti, hogyha volt is fertőzés, az ellen a szervezeted védekezik.

A gomba tünetei:

viszketés, égő érzés pisilésnél, rendellenes fehér folyás (rossz szag/szín/állag), fájdalom, túlzott pirosság

ha ezek nincsenek, semmi bajod.

2009. jan. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!