Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hónapja késik a menstruáci...

Egy hónapja késik a menstruációm, a barátommal nem feküdtem le. Mi okozhatja? Egyébként rendszeresen késik hol 3hetet hol 2-őt.17 éves vagyok.

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
most szóval.. egyáltalán nem feküdtetek le vagy mostanában ?:D bocsi de muszáj megértenem a dolgokat :D
2010. febr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia! Ha neked alapból nem rendszeres a menstruációd, szerintem nem kell nagyon aggódnod, másokkal is előfordul. (egyik ismerősömnek van, hogy 1-2 hónap is kimarad) keress fel egy nőgyógyászt, hátha tablettával vagy valamivel be lehet állítani, de ha attól se lesz rendszeres legalább tudod, hogy védve vagy. Max időnként csinálsz tesztet. Na meg az se utólagos, hogy talán kiderül mitől nem rendszeres. :)
2010. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem feküdtünk le. köszi a válaszokat. olyanok is írjanak akiknek van vagy volt ugyanilyen gondjuk!
2010. febr. 23. 16:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Mikor kezdtél el menstruálni? Lassan be kellene állnia:/ Szerintem menj el nőgyógyászhoz. Lehet az oka simán az, h csak nem állt be a ciklusod, de lehet betegség vagy hormonzavar is.
2010. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
14 éves voltam.
2010. febr. 23. 16:29
 6/7 anonim válasza:

Menj el orvoshoz, de olyat próbálj keresni, aki lelkiismeretes. Ha fogamzásgátlót akar felírni, ne menj bele kapásból, mert ha thrombózisra hajlamos vagy, veszélyes lehet! Erre ki kellene vizsgálni mindenkit, mielőtt felírják a gyógyszert... Mikor rendszeresen mozogtam, vagy együtt éltem a barátommal, nekem rendszeressé vált.

24/L

2010. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is 14 éves korom óta menstruálok,most 17 vagyok.Mikor elkezdtem fogyókúrázni,rendszeresen késett vagy elmaradozott.Ha te is ilyen cipőben vagy,akkor egyél rendszeresebben kicsit.Nekem ez a tippem,de nem ártana szerintem felkeresni egy nőgyógyászt.Ő pontosabb választ tud majd adni.
2010. febr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!