Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion D 100 kúra után kinek...

Klion D 100 kúra után kinek mi volt a tapasztalata?

Figyelt kérdés

Heveny hüvelygyulladásom van, 10 napos kúrát kellett csinálnom. Ma kell elhasználnom az utolsó hüvelytablettát. Az lenne a kérdésem, hogy a kúra befejezése után nektek volt-e folyásotok? A kúra alatt természetesen nekem is volt, gondolom még holnap is lesz, mivel ma este használom el az utolsót, így az holnap "jön ki" belőlem... Reménykedhetek benne, hogy péntekre elmúlik?:)


Előre is köszönöm a normális válaszokat!


2010. nov. 10. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is kaptam heveny hüvelygyulladásra először cns kúpot az is 10db, az nem használt, majd akkor kaptam a klion d 100-at ami még rosszabb volt. Ugyan úgy volt utána folyásom, semmit nem segített és most tartok ott hogy még mindig nemtudnak kikezelni, már pedig 30kúpon vagyok túl összesen két hónap alatt.. de remélem neked segítei fog.
2010. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem minimális folyásom volt, én nem is vettem észre. Vagyis votl egy kevés, de azt hittem, hogy normális. Egyébként a legelső kúpnál éreztem kellemetlenséget, azóta viszont nincs semmi gondom, nem kellemetlen, nem viszket, semmi(mint ahogy azt másnál olvasom..) lehet, hogy nem is használ nekem?:S az utolsó 2 napban mondjuk több jött, mint eddig, igaz még most sem olyan sok. Remélem péntekre elmúlik...
2010. nov. 10. 20:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy te a megfelelő kezelést kapod ezzel a kúppal, akkor használni fog, én viszont tuti hogy nem kaptam még mindig a megfelelő kezelést, idióták nemtudnak rájönni mi bajom van. A több folyás nem baj addig míg kúpozol biztos a kúp maradéka jön ki még mindig.
2010. nov. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Több orvost is megkerestél már? mióta tart a problémád? remélem hamarosan megtalálják a megfelelő gyógymódot rá!
2010. nov. 10. 20:45
 5/9 anonim ***** válasza:
3 különböző orvos látott már ebből egy fizetős volt, gondoltam hátha az jobban foglalkozik velem,de ő sem találta el a bajom... augusztus vége óta van ez a problémám és most meg úgy néz ki hogy mellé kaptam még egy petefészekgyulladást is.
2010. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Húú... ajánlom a cickafarkfű teát!!!
2010. nov. 10. 20:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Inni vagy ülőfürdőzni?
2010. nov. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én iszom, mivel gyulladáscsökkentő, fájt a vesém is a múltkor, így vettem. De nekem bevált egyébként. De az egyik ismerősöm ajánlott ülőfürdőnek is:

Ülőfürdő:

100 gramm cickafarkfüvet (az egész növényről van szó) éjszakára hideg vízbe áztatunk, másnap felforraljuk és hozzáöntjük a fürdővízhez.


szerintem egy próbát megér!!

2010. nov. 10. 20:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Ülőfürdőt már vettem 2x is de semmi változást nem észleltem aztán mielőtt folytathattam volna ugyebár megjött, így most várom hogy elmúljon, és pénteken megyek nőgyógyászhoz ismét.
2010. nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!