Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » P3-as citológiára de valószínű...

P3-as citológiára de valószínűsíthető gyulladásos folyamatra milyen gyógynövényt használhatok, illetve immunerősítőt? 3 hónap múlva kontroll.

Figyelt kérdés

Homeopátia is érdekel.Gyógyszereket csak orvosi utasításra szedek- azt pedig nem írt fel a doki.

Nem a doki háta mögött akarok cselekedni, de a 3 hónap várakozási idő sok tétlenül.. ha gyulladás akkor lehúzza, ha pedig kóros folyamat akkor az immunrendszeremet erősítve könnyebben legyőzhető.remélem.


2010. nov. 11. 22:28
 1/3 anonim válasza:
Nekem is ez volt 1,5éve!Grahuitmagolajjal irrigáltam,minden nap legalább 2x(a vizbe tegyél olyan 20cseeppet!)ülöfürdöket csináltam,cickafarküteából(kb10 filter a vizbe)!Protexint és béress cseppet szedtem!3 hónap múlva P1 lett a citológiám!Jobbulás és ne izgulj
2010. nov. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Graphuitcsepp bocsika

elsö voltam,meg megittam minden nap 1l cickafarkfü teát,ezt kifelejtettem

2010. nov. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!! látom nem bíztad a véletlenre, de én is ilyen vagyok!!!


A cickafarkra gondoltam már én is bár régen ittam a teát babaprojekt célból de igazi női tea, gondoltam erre is jó lehet:), na meg echinacea CH5-re találtam azt is szedtem már pocisan, influenzás időben immunerősítőnek..! Plussz a te módszered:)kipróbálom!

na meg elmegyek HPV szűrésre... apával együtt.. így majd lobogtathatom az eredményem a januárban a dokinál ha visszamegyek a kontrollra.

2010. nov. 13. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!