Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozza azt, hogy menszesz...

Mi okozza azt, hogy menszesz alatt kívül enyhén viszket a vaginám? (a higéniával nincs gond)

Figyelt kérdés
Viszketés néha volt, csak gyenge. Most életemben először elkezdtem szedni egy szakorvos által felírt fogamzásgátlót, a menszeszem első napján. Nem sokkal később már a 2. napon szörnyen felerősödött a viszketés. Okozhatja a gyógyszer? (nem volt a mellékhatások között) Vagy valami más gond lehet, hisz azelőtt is viszketett, csak azt szinte észre sem vettem, de ez most nagyor erős lett, és eddig nem volt erre példa.
2009. jan. 10. 22:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szokott viszketni, de mennyire. Néha olyan érzés mintha épp folydogálna ki a vér. (bocs a részletekért)

Hogy mi okozza nem tudom és azt se mi rá a megoldás, hiszen leginkább este érzem fürdés után.

2009. jan. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!