Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Műttessem ki a mellemből a...

Műttessem ki a mellemből a jóindulatú daganatot vagy nem?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok a jobb mellemben van egy kb2cm es jóindulatú daganat.Pici babát szeretnénk és nemtom ez hogyan befolyásolná a tej termelődést,nem nyomja el a mirigyeket?Az orvos azt mondta ha nem zavar csak akkor veszi ki a ha nagyobb lesz,de ha akarom most is megműthet.Mit tegyek? várjak?
2010. nov. 13. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi köze a tejhez! Igy is tudsz majd szoptatni! Söt kisebb is lehet a dagaat a babától!!!
2010. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szegénykém, én is átéltem, szinte ugyanez volt nálam is!

Én össz 3 ultrahangon voltam, az "könnyítette meg" a döntésem, hogy a csomó folyamatosan nőtt, és nekem fájt is. Tavaly novemberben kivették. Meg azér engem idegesített is, hogy ott van..

Ha nem okoz panaszt, nem félsz a ráktól (ki ne félne egyébknt?), és nem nő, akkor nem szükséges kivenni. De ha te azt mondod, hogy vegyék, mert csak, akkor kiveszik. Sok sikert, jó egészséget. Ha tudok, még segítek szívesen!

2011. márc. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!