Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellrakom van? :-s Joindulatu...

Mellrakom van? :-s Joindulatu vagy nem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 eves lany vagyok, es ma eszrevettem, hogy a jobb mellbimbom alatt egy kicsit ki van pirosodva a bor, es a balnal nem. megtapogattam, es a jobb felen ereztem a mellbimbomnal alul egy kicsi dundorodast ami a balmellemnel nem volt, talan ha kicsit megnyomom nagyon keveset faj. Joindulatu? mit cisnaljak?
2011. jún. 18. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el dokihoz, de tuti h nem rák, max begyulladhatott picit.
2011. jún. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mindenképpen menj el orvoshoz mert sajnos előfordulhat de szerintem se valószínű... Azért tudjad, hogy itt senki sem orvos, és csak akkor lehetsz benne biztos ha elmész.
2011. jún. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell a legrosszabbra gondolni, menjetek el anyuddal orvoshoz és ő majd megmondja mitől!
2011. jún. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez inkább valami gyulladás lehet. De még pattanás is lehet belőle.
2011. jún. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nemhiszm pattanas. nemtudom, a mellbimbom alatt van, vagyis merg egy kicsit hozzatartozik, es kb. 1x0.5 cm atmeroju
2011. jún. 18. 12:39
 6/8 anonim ***** válasza:
kategória fail
2011. jún. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ilyen prolémával ne küldd már el. Azért írt ide mert sokan vagyunk és talán hamarabb választ kap.
2011. jún. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem valószínű,hogy rák,az nem pirosodik ki, ha az ilyen könnyen észrevehető lenne, nem lenne belőle ennyi baj.

Inkább csak egy kis gyulladás vagy ilyesmi. De ha nem múlik a biztonság kedvéért nézesd meg dokival.

2011. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!