Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt olyan hogy 2 hónapig nem...

Volt olyan hogy 2 hónapig nem volt meg a menzeszem aztán volt és aztán megint kimaradt. És viszketni is szokott ott lenn. Ha használom azt a canesten combit akkor el fog múlni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és 1 éve jött meg először, az nem lehet hogy még nem állt be rendesen?És félek elmenni orvoshoz ezzel a viszketéssel.Az nem baj ha a doki mondása nélkül használom azt a "gyógyszert"?
2009. jan. 11. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15 évesen nem baj, ha nem rendszeres a menstruációd, viszont a viszketés az valamilyen fertőzésre utalhat, nyugodtan keress fel egy orvost, nem fog bántani, nem kell félned. Ő ad rá gyógyszert, amitől majd elmúlik. Ne próbáld meg otthon meggyógyítani, mutasd meg egy orvosnak. Kérd meg anyukádat, barátnődet hogy kísérjen el.
2009. jan. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És az orvos mit fog csinálni velem?
2009. jan. 11. 17:32
 3/11 anonim ***** válasza:

ne félj az orvostól. menj el megvizsgál ad valami kúpot amitöl rendbe jösz

azért ne probálkozz canestennel mert ez az elsö hogy gombás fertözéssed van. és esetleg lehet többet ártasz mint segitesz.

ne félj

jobbulást

majd ird meg h hogy döntesz

amugy én is 15vtam mikor elöször nödokinál vtam. nem kell szégyelni

2009. jan. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de a doki akkor megnéz, nem?
2009. jan. 11. 17:46
 5/11 A kérdező kommentje:
köszike hogy írtok:)
2009. jan. 11. 17:46
 6/11 anonim ***** válasza:
igen megvizsgál, méghozzá úgy, hogy feldug valamit a hüvelyedbe, nem fáj, kicsit lehet, hogy kellemetlen, de hidd el, megéri! Csak pár perc az egész, kimész, kiváltod a gyógyszert és pár nap alatt rendbe jössz! :)
2009. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hááát....köszi, de ez olyan kellemetlen, nem?
2009. jan. 11. 17:53
 8/11 anonim ***** válasza:

tul lehet élni hidd el

lehetne roszabb is

hajrá

2009. jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
valamit valamiért. pár perc kellemetlenség hogy utána meggyógyulj. szerintem megéri, ne aggódj :)
2009. jan. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
oké köszi mindenkinek.és melyik a jobb ha nő vagy ha férfi az orvos?
2009. jan. 12. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!