Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 20 éves vagyok, életemben...

20 éves vagyok, életemben most érzem másodszorra, hogy elpattant egy ér a fejemben. Mitől lehet? Lehet, hogy ezzel leszakadt egy vérrög?

Figyelt kérdés
Túlsúlyom van. Az egyik kézilabda közben történt, a másik tegnap este, amikor egy nagyot ugrottam és lendítettem a kezem. Utána meleg érzés öntött el a fejem búbja körül,fájt, nagyon megijedtem lelassult minden. Most megint fáj, olyan fura érzést érzek ott ahol elpattanhatott valami. Létezik ilyen?
2010. nov. 16. 19:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Hülyeség miatt nem akarok orvoshoz menni, nem tudom történt-e már valakivel hasonló. Az első estet olyan 3 évvel ezelőtt történhetett.
2010. nov. 16. 19:33
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ha szerinted ez semmiség akkor ne is menj orvoshoz. én tuti nem játszanék az egészségemmel/életemmel.
2010. nov. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pedig menj orvoshoz. Ha baj van, akkor minél hamarabb mész, annál többet tudnak segíteni.

Volt egy "ismerősöm ismerőse", aki nagyon hősiesen titkolta és félvállról vette a fejfájást, amit az agyvérzése okozott, mindaddig, amíg el nem vesztette az öntudatát - miközben 120-szal száguldott, és még csak nem is autópályán, ahol nincs szembeforgalom. Tudom, ronda dolog az ilyesztgetés, de hány meg hány rémtörténetet hall az ember naponta, ami mind jól végződhetett volna, ha időben a súlyának megfelelően reagáltak volna a problémára.

Ha tényleg semmi komoly, majd megmondja az orvos, és akkor legalább nyugodtan alhatsz. Az, hogy esetleg kiröhög vagy csúnyán néz (nem valószínű), nem jár számodra semmiféle maradandó károsodással, nem fáj, és nem is kerül pénzbe, szóval én a helyedben bevállalnám a "kockázatot".

2010. nov. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az agyi problémákkal nem szabad játszani. Csinálnak egy EEG-t és abból azonnal kiderül van-e valami gond. Bent sem kell maradnod korházban.

23/L

2010. nov. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!