Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfáztam. Véreset pisilek és...

Felfáztam. Véreset pisilek és fáj. Most fáztam fel másodszorra. Multhéten meg most. Az elözö hamar elmult. Ajánlanátok vmi otthoni házi gyógymódot, vagy hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anyukámnak nem mondthatom el mert nem olyan a viszonyunk (soha semmit nem beszélünk meg) se apának mert vele még rosszabb. Így dokihoz nem tudok menni. Tudnátok ajánlani vmi-t ami segit? Annyira rossz hogy nemtudom kinek szóljak szüliemet levéve.. Kérlek irjatok akinek már volt ilyen!
2008. júl. 28. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát még ha rornek, ssz is a viszonyod szüleiddel, az nem lehet, hogy nem visznek el dokihoz, ha mondod, vagy menj el egyedül, de ezt meg kéne mutatni mindenképpen szakembernek, mert a véres vizelés már nem biztos, hogy sima megfázás...
2008. júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp dokit javaslok én is. Ez nem olyan dolog, amiről az anyukád ne tudhatna. Megmondod neki, hogy ez van, vigyen el dokihoz. Vagy ha a háziorvosodhoz mész egyedül, már az is jó, mert ő el tud küldeni más dokihoz ha kell.
2008. júl. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Azt írja rosszba van a szüleivel!!!!!

Én azt javaslom neked,hogy vegyél gyógyszertárba vagy rossmannba,dm-be 2 zacskó cickafarkot és rajta van a hsználati utasítás.Le kell forrázni öntsd bele egy nagyobb lavorba tegyél hozzá még forró vizet és ülj bele 20 percre,ezt csináld meg 1 nap kétszer (reggel,este)

Remélem bevál,majd írj ide,hogy hogyan hatott.

UI: 3-4 napig ha csinálod szerintem már jó lesz

2008. júl. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bármennyire is zárkózott a viszonyod a szüleiddel, ezt sürgősen orvosnak kell kikezelnie! A véres vizelet nem játék, és már nem a házipatika köre!
2008. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz és mondd el a panaszaidat. Tudni fogja már a tünetekből is (szokott kérni vizeletet is) és ad rá antibiotikumot. Három nap múlva már kutyabajod... A szüleidnek meg mondd azt hogy nagyon megfáztál.
2008. júl. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Huu nagyoon kööszi hogy irtatok!! Mielött itt megkérdeztem volna azelött olvastam hogy sokat kell inni nagyon sokat és máár tenap megittam 2liter vizet meg ma 3litert és sokkal jobb volt alig fáájt.Kicsit megnyugodtam és azt hiszem jobban fogok vigyázni! A véres pisit nem irtam vmi jól..mert nem sokat csak párszor keveset..és az mára elmult!De méég jó sokat iszok és ha ez meg a gyógynövényfürde nem jön be akkor irány a doki.ebben igazatok van!! Nagyon köszönöm hogy írtatok télleg köszönöm!!
2008. júl. 28. 19:43
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megijeszteni, de a sok folyadék fogyasztása és a gyógynövényes fürdő csak ideig-óráig fog segíteni.

Nagy valószínűséggel hólyaghurutod van, amit bakteriális fertőzés okoz. Ha elhanyagolod, vagy mindenféle praktikákkal csökkented a - valóban rettentő kellemetlen és fájdalmas - tüneteket, akkor előbb utóbb a vesédre fog húzódni. A betegséget okozó baktériumok a gyógynövényektől nem pusztulnak el, lappanganak a húgyúti szervekben a betegség következő fellobbanásáig.

Nem tudom, mennyi idős vagy, de ha ide írtál, akkor nyilván nem óvodáskorú: szépen, önállóan menj el a háziorvoshoz. :) Legrosszabb esetben továbbküld urulógushoz, de nem valószínű.

Nekem is a háziorvos írt fel olyan gyógyszert, ami egyszer, s mindenkorra elpusztította ezeket a bacikat. Ennek már több éve, előtte 20 évig ki- kiújult.

Szóval akármilyen nyuszi vagy, menj orvoshoz, ne játssz ezzel.

2008. júl. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!