Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyibe kerül kb. egy nőgyógy...

Mennyibe kerül kb. egy nőgyógyászati "látogatás", ha magánrendelésre szeretnék menni?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha elvégezné az általános vizsgálatokat, a rákszűrést, és fogamzásgátló tabihoz szükséges vizsgálatokat.
2010. nov. 17. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
A mi városunkban (megyeszékhely) 8 és 12 ezer Ft között mozog a magánrendelés (ha gyógyszert is ír fel, akkor valamelyik doki hozzácsap 1-2 ezret, de nem mind).
2010. nov. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez főleg attól függ, hogy Budapesten vagy vidéken óhajtasz-e magánrendelést felkeresni. Én Pesten járok az Óbudai g1 inézetbe, igen mélyen a tárcádba kell nyúlni, de minőségi ellátást kapsz, profi orvoscsapattal, udvariasak, diszkrétek és ami a legfontosabb, végighallgatnak mivel van rá idejük, nem úgy mint a szakrendelésen. Ott egy nőgyógyászati általános vizsgálat 10 ezer ft, ha rákszűrést is végez, +5000 ft. De ebben még nincsenek benne a laborvizsgálatok, esetleges ultrahang..stb.

Nekem állandó orvosom van. Akkor megyek a magánrendelésére, ha valami összetettebb panaszom van és nem elég rá 10 perc, hogy elmondjam.(szakrendeésen nagyon sok a várakozó beteg és kevés ideje van rád a dokinak) Legutóbb akkor voltam, mikor panaszaim voltak a fogamzásgátlómmal, mert ezt sem 10 perc volt megbeszélni. Évi rákszűrést, gyógyszeríratást viszont mindig a szakrendelésén csináltatok, mert persze milliomos nem vagyok. Szerintem ha csak tablettát akarsz íratni meg az ehhez kellő vizsgálatokat elintéztetni, jobban jársz, ha sima szakrendelésre mész, mert ezek miatt szerintem teljesen felesleges költségekbe verned magad. Ha panaszod van vagy ha majd terhes leszel, akkor járj magánrendelésre.

2010. nov. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Szia!

Igen körülbelül annyiba kerül.

Pesti vagy?

2010. nov. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Na ezt pontosan tudom,mert nyáron ugyanezeket akartam elvégezni Budapesten. Egy magán orvosnál az általános vizsgálat 3000 forinttól indul,de azt mondták,hogy ez lehet több is,függ attól,hogy találnak-e valamit.Ha igen akkor helyben kezelik,gyógyszert írnak fel.Így már lehet 4-5000 Ft is. A rákszűrés vizsgálata 8000 forint,és az ehhez kapcsolódó laborvizsgálat 160000 forint.Összesen 25.000 forint.A fogamzásgátló tablettához a vizsgálat az benne van az általános vizsgálatban(így lenne 5000 forint)

Én egy kicsit sokalltam ezért megkérdeztem az SZTK-t.Ott is megcsinálják magánrendelésként.

Ott az általános vizsgálat ha van TB-d ingyen van. A rákszűrés is,de ha nincs akkor 6000 forint a rákszűrés,és 12000 forint a laborvizsgálat..

Szóval így olcsóbb volt.De gondolom magán rendelője válogatja az árakat.

JA! Én a neten egy csomó magán nőgyógyászt (Aki szimpatikus volt) felhívtam,és árajánlatot kértem..

2010. nov. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj bocsánat elírtam! A magándokinál egy általános vizsgálat nem 3000 forintba hanem 13000 forintba kerül..
2010. nov. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Budapest,14. kerület,Medinice magánrendelő,rákszűrés,hüvelyi uh,vizsgálat:12 000....
2010. nov. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én dokimnál vizitdíj 10 ezer, ez általános vizsgálat, ha kell, recept. (Receptet mindig ingyen ír, ha csak recept kell, akkor soron kívül be lehet menni ingyen.) Rákszűrés kb. 2 ezer, ultrahang (helyben) 4-5 ezer volt, ezt csak egyszer csinált. De változó. 20 ezer legyen nálad, az a biztos.
2010. nov. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

0:24 vagyok.

azt kifelejtettem, hogy a dokim magánrendelésén receptírási díj is van, 1000 ft.

2010. nov. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Vidéki vagyok, Székesfehérvárra szeretnék menni.

2010. nov. 17. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!