Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig várnak a szülésmegindit...

Meddig várnak a szülésmeginditással a 40. hét után, pécsen az édesanyák utján? A 36. hét utánn nem kell már mennem nögyogyászati vizsgálatra, (magánrendelésre járok) csak nst-re és ultrahangra kell mennem?

Figyelt kérdés
Az orvosom mondta hogy hozzá a rendelésre már nem kell mennem csak nst-re és ultrahangra,akkor már nem vizsgál meg?Honnan tudja akkor hogy mennyire nyitott a méhszáj,és ha nem indul meg a szülés a 40. hétig akkor meddig várnak?
2008. aug. 14. 09:58
 1/2 A kérdező kommentje:
Fontos lenne a válasz,nagyon agodok hogy mi lessz,légyszi segitsen aki tud esetleg ő is ott szült és tulhordta a babát?.
2008. aug. 14. 11:37
 2/2 anonim ***** válasza:

én is magándokihoz járok terhesgondozásra, de szülni az ügyeletesnél fogok a klinikán. most 39 hetes vagyok. az én dokim adott egy beutalót arra az esetre, ha terminustúllépés állna fenn, tehát túlhordás. a 41. héten kell befeküdnöm a kórházba, a kiírás után egy héttel.

ami számodra még visszavan: 36. heti uh, hüvelykenet-vizsgálat, labor, NST, a 38. héttől POSE.

én hétfőn még elmentem a dokimhoz, hogy megmutassam neki a leleteimet, és hogy nézze meg a méhszájamat.

szerintem te is jelentkezz még be hozzá a 38-39. hét körül.

2008. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!